Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen érzés a jóslófájá...

Kinek milyen érzés a jóslófájás, és a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Első terhességem,tudatlan vagyok
2016. júl. 25. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A jóslófájás nekem menzesz szerű enyhe görcsölés volt de 37 hetes korom után elég erős lett már. Rendszertelen időközönként jöttek.
2016. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is menzesz szerű görcsök, de nagyon erősek. 34. hét óta vannak, de igazán erősek csak mostanában lettek 1-2 hete.

37hkm

2016. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jósló rendszertelen görcsölés, olyan mint menstruációkor. A haskeményedésnél pedig megfeszül az egész hasad, egy kicsit kellemetlen érzés.
2016. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jósló menstruációs görcshöz volt hasonló. Mivel ebben gyakorlott vagyok sajnos, így ezt viszonylag jól viseltem.

A keményedést nem szerettem, számomra kellemetlen volt. Egyik gyereknél többet keményedett, másiknál kevesebbet, de egyforma kellemetlen, "nemszeretem" volt az érzés.

2016. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én tegnap éreztem először a jósló fajast, egyből rá is kerestem googlen, hogy ez tuti az e.

Alul elkezdett nyilalni, kicsit gorcsolni mintha megjönne de attól másabb volt azért. Utána olyan volt mintha már a huvelyemre is átterjedt volna. 2-3percenkent jött és olyan 10mp ig tartott. Nagyon fura volt. Nyilván ha majd igaziból beindul a szülés akkor 1000x fájdalmasabb lesz, de Érte mindent!🤗

2019. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!