Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás? Mit jelent?...

Barna folyás? Mit jelent? Terhess vagyok?

Figyelt kérdés
1hete barna folyásom van de csak akkor lehet észre venni ha törlöm magam es az sem mindig csak néha ... menstruáció helyett . Mit jelenthet ?

2016. júl. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális oka is.

De ha élsz nemi életet, márpedig ha a terhesség gyanúja felmerül, akkor gondolom igen, akkor nem lenne egyszerűbb csinálni egy tesztet?:)

2016. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hete csináltam tesztet akkor negatív volt , de igen holnap megyek tesztet venni , csak gondoltam rá kérdezek hátha valaki járt már így:)
2016. júl. 25. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta késik?, hogy 2 hete teszteltél már
2016. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kesett akkor csak az elotte levo honapban kevesebb volt es sokat hanyingerem volt ami mint kiderult egy kis virusnak tudhato be . Most szerdan kell meg jonnie de elozo het ota van ez a barnazgatas
2016. júl. 25. 19:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nem szabalyos a menstruaciom 28-35 napos , a 28 nap elozo heten telt le
2016. júl. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!