Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a legjobb bejelenteni a...

Mikor a legjobb bejelenteni a munkahelyen hogy táppénzre szeretnék menni? Hogyan mondjam el a munkáltatómnak?

Figyelt kérdés
persze tudja hogy terhes vagyok de , mindig azt mondogatja hogy ő is dolgozott egész terhessége alatt , és utolsó héten ment el táppénzre ( 23 hetes terhes vagyok )
2016. júl. 25. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor, amikor veszélyeztetett terhes leszel. Úgy kell elmondani, hogy betelefonálsz, hogy nem tudsz menni dolgozni, mert veszélyeztetett terhes lettél.
2016. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyunk egyformák,ki meddig bír dolgozni.ha a munkaköröd miatt vagy egyéb okból te és az orvosod úgy látjátok jónak,hogy táppénzre menj,akkor a főnököd ha megfeszül se tud mit csinálni.egyszerűen közöld vele,hogy pl holnaptól táppénzre mész .
2016. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , 8 óra állás szalagmunkásként igen nehéz , de elviselhető lenne ha ne 35fokba kellene állni , állandó ajulas érzetem van , zsibbad a kezem a lábam mindenem , allni alig tudok ilyenkor
2016. júl. 25. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én 22.hétig dolgoztam.Nagyjából 3 héttel előtte szóltam,hogy nekem már ne csinàljanak következő havu beosztàst
2016. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálunk nincs semmiféle beosztás , főnökség nyáron szinte sosincs bent a munkahelyen , tehát szemelyesen beszélni vele lehetetlen :( pedig mar közölném vele hogy mi a helyzet
2016. júl. 26. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írasd ki magad mielőbb és ha a vezetőség személyesen elérhetetlen,közöld velük írásban vagy telefonon.ne várd meg hogy esetleg elájulj a melegben a szalag mellett
2016. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!