Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnosolvból belehet venni...

Magnosolvból belehet venni napi 3-at vagy melyik a legjobb magnézium keményedésre?

Figyelt kérdés
Magne B6 és Magnerot semmit se ért. Magnosolvot iszok napi 2-őt, de mostmár elkezdtem keményedni pedig ilyen hamar még nem szoktam, nőgyógyászom szabadságon van nem tudom elérni. Mikor fekszek addig jó, viszont ha járkálok megint kemény, és kicsit nehezebben is kapok levegőt. 22 hkm

2016. júl. 13. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

én kis keményedtem már a 20. héttől. napi 2 magnosolv és 3 magne b6 vált be. de szerintem bevehetsz 3 vagy 4 magnosolvot is ha az segít neked, csak hasmenésed is lesz tőle.

35hkm

2016. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!