Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 4-5 terhességi...

Szerintetek 4-5 terhességi teszt mar nyugtató eredmenyt ad? Mindegyik 1-1 hét kihagyással lett csinálva

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 19:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha csak max 2-őt csináltál volna,már az is elég . Ha 2 -szer ugyan az az eredmény azt már biztosra veheted. 4-5 teszt,nem csak pénzkidobás,de véleményem szerint teljese felesleges .
2016. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm a válaszod
2016. júl. 25. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 1 teszt is biztos eredményt ad.
2016. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, már kb 8 hetes terhes vagy.

Miért nem mész orvoshoz? Már látná embriot, szivhangot.

Ne aggódj, én is 3 tesztet csináltam :) Addig nem voltam nyugodt, amíg olyan erős nemnem lett, mint a kontroll csík.

2016. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izguld ennyire tul...
2016. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességnél beértem egy teszttel, eszembe sem jutott másodikat csinálni, pedig a második babánál 2db-os tesztet vettem, az egyiket csináltam meg, halvány pozitív volt, a másik azóta is ott van a szekrényben...
2016. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azert meg egyet csinalhatnal legalabb,hogy tuti legyen!na Jo csak vicceltem,bocsanat!Gratulalok es csodalatos babavarast kivanok necked!
2016. júl. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a negatív ad neki megnyugtató eredményt.
2016. júl. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!