Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem hogy terhes vagyok...

Evettke13 kérdése:

Érezhetem hogy terhes vagyok teszt nélkül?

Figyelt kérdés
A párommal kb 4honapja babát szeretnénk, nem jött össze pedig akkor voltunk együtt amikor kellett,tesztett nem csinálok mert az utóbbi 4honapban teljesen elvette a kedvem a dologtól ,kiábrándító hogy mindig negativat mutattot,úgyhogy teljesen szeretném magam az ösztöneimre bízni. A legritkább esetben mennyi idő után èszlelhetek valamit ami babára utalhat? Saját vagy ismert tapasztalata bárkinek?

2016. júl. 23. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Enis igy voltam de aztan a nogyogyasz rabeszelt, hogy okosabb dolog, hogy legalabb, akkor csinaljak tesztet amikor mar kesik 3-5napja ! A magam es az esetleges baba èlete èrdekèben.:)

Szoval szerintem ne vard meg mire erzed, sok esetben csak 2-4 het keses utan vannak tunetek.

Nalam jo volt h megis teszteltem mert szukseg volt sargatest hormongyogyszerre.hogy megmaradjon

2016. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Nekem a legkorábbi jel az volt, hogy mozgolódások voltak odabent, apróbb nyomogatások, furcsa kis kluttyogások, stb. Ezt szinte rögtön éreztem. Nem tudom, pontosan mikor eshettem teherbe, de a következő (nem várt) menstruációm ideje még jóval odébb volt, szinte a fogantatás után már rögtön érezhettem. Teszt garantáltan semmit nem mutatott volna ki még ekkor. Később türelmetlenségemben teszteltem, de még akkor is hómezős volt.

Olyan érzés volt ez, mintha átrendezkedtem volna odalent. Előtte még csak hasonlót sem éreztem. De mindenkinél máshogy alakul a terhesség, ezek az én tapasztalataim.

2016. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom. Az a baj a tesztel hogy most nem mutatna semmit ebben biztos vagyok de olyan furcsa érzésem van mint ha nem egyedül lennék már :)
2016. júl. 23. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelni akkor kell ha kimarad a nemvárt.

Annál előbb tesztelgetni puszta önkínzás!

1000x többre mész ha elfoglalod magad mással!

5évig vártam a babámra semmi (szervi) baj nem volt de nem jött. Megvolt az idöpont az inszmre, elötte hónapban anyum meghalt, azzal voltam elfoglalva, és voilà: az inszemen derült ki hogy 6 hetes vagyok!

2016. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Volt vmi szokatlan feher folyas,ebbol gondoltam,h vmi biztos tortenik odabent. De amugy ne hidd,h megerzed a 3mm-es szikholyag "mozgasat" (most komolyan,azt volt kepes irni vki h mozgast erzett?)

A tobbi tunet is joval kesobb jon.

Illetve csak utolag jossz ra,h nem a menzesz tunetei voltak,ugyanis pont megegyeznek. Csinalj tesztet inkabb.

2016. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Nagyon sűrűn kellett mennem pisilni (végig kísérte a terhességet), enyhe, menstruáció szerű görcsöket éreztem, mintha megakarna jönni, de nem jött, és két alkalommal, olyan őrületesen viszketett a mellbimbóm, mint azelőtt soha, és azóta sem.
2016. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Elképzelésem nincs, miért kellett lepontozni a válaszomat. Csak a saját tapasztalataimat írtam le. Valaki vagy nagyon hülye, vagy nagyon irigy vagy nem tudom.
2016. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Ja, az . válaszoló volt olyan kedves, de szöveget értelmezni nem tud, az látszik. Szó sem volt részemről magzatmozgásról, amit ő emleget, de sajnos vannak olyan idióták, akik képesek olyat látni bárkinek a mondandójába, ami nincs ott.
2016. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Mozgolódás, kluttyogás nálam inkább nagy WC előtt van. :-) Mi rendeződne át, amikor még csak pár mm az embrió?

Jobb lenne, ha a menstruáció kimaradása után csinálnál tesztet, mert nem biztos, hogy lesz bármi tüneted, akkor pedig lecsúszhatsz pár fontos vizsgálatról. Nekem pl az első tünetem a magzatmozgás volt 16 hetesen.

2016. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az értelmes válaszokat, és sajnálom hogy van olyan ember aki a masikat csak piszkalni tudja
2016. júl. 23. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!