Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen használati dolgokat...

Ti milyen használati dolgokat vettetek az újszülött babátoknak? Mire lesz szüksége születése utáni első hónapokban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl.:

Pelenka, popsitörlő, lázmérő, kiskád stb.

Légyszíves segítsetek első baba.

Köszönöm szépen a segítséget, előre is!


27 hkm


2016. júl. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket igen amit leírtàl plusz orrszívó ami bármikor kellhet. Talonba 1-2 cumit ès cumisüveget ha bármikor kellene. Én fésűt is vettem ès kellett is hajasbabànk van. Pelenkàból csak 2 csomag újszülött volt, popsitörlőt sokat vettem. Esetleg vehettek olyan aprósàgot mint gézlap és rózsaméz ha szájpenészes lenne, hülyeség is lehet megvenni de a legtöbb csecsemőnek szokott lenni. De kb 300 ft a rózsamèz.
2016. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

húú, hát kb mindent, semmit se hagytam szülés utánra kb, jól is tettem, utána egy ideig nem mentem vele plázába, nagyobb boltba.

Babakocsit, bútorokat, ágyneműt, törölközőket, textilpelusokat, kb 3 csomag pleust, 6 csomag törlőkendőt, lázmérőt, kádat, popsikrémet, fürdetőt, légzésfigyelőt, bébiőrt, ruhákat, szőnyeget, függönyt, zenélő forgót, cumisüveget, sterilizálót, előkéket, kanalat, tejtároló dobozkákat, cumit, hálózsákot, plédeket, pelenkázó lapot, alkoholt, seb-púdert, steril-gézlapot és még biztos van, amit kifelejtettem. Játszószőnyeget, játékokat, rágókákat, több cumisüveget csak később vettem, mikor kellett.

2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen textil pelzsból vagy 20at minimum. Mindig kell valahova.
2016. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah igen, orszi-porszit, ouha hajkefét, d-vitamint, espumisant. És akkor még amik nekem kellettek, szopis hálóingek, melltartók, melltartóbetétek, szülés utáni betétek, hálós bugyik, bimókrém, korházi csomaghoz tusfürdő, fogkrém, fogkefe, sampon, köntös, 2 papucs.
2016. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fürdővízbe hőmérő.
2016. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőeket kiegészítve elektromos mellszívó.
2016. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi vettünk még a kádba ilyen kis tartókát, amire kell tenni a babát. Nagyon nagyon megkönnyíti a fürdetést, főleg az elején, mikor még enm vagy olyan rutinos és a köldökére is kell vigyázni. Kényelmes, hogy nem kell tartani a babát külön. [link]

Ja és babamérleget is vettünk, bár az nem kell feltétlenül, de én azért szeretem hetente lemérni :)

2016. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Védőnő adott listát a babakelengyéről. Felsorolni is hosszú lenne. Apránként beszerezni is sok volt
2016. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!