Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlana nekem valaki kisbaba...

Ajánlana nekem valaki kisbaba gondozásával kapcsolatos könyvet? (elsö babás kismama)

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az oldalon kijönnek felül a könyvek,nekem a 4. van meg,ajánlom,vaskos és a gyermek 3 éves koráig minden benne van,amit csak el tudsz képzelni,minden a gondozásról,táplálékról,betegségekről,fel sem tudnám sorolni,tényleg nagyon jó könyv! :)

2013. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 22. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt kaptam meg az anyósomtól, vicces, ugyanakkor nagyon hasznos, tök jó ötletek vannak benne, ábrákkal, hogy hogyan kell felemelni, hogyan kell tartani fürdés közben, hogyan kell pelust cserélni, milyen betegségeket kaphatnak el a babák, hogy rendezzük be a szobájukat, stb. Szórakoztató és tanulságos, én egy nap alatt kiolvastam, remélem a gyakorlatban is tudom majd hasznosítani az infókat. :)

2013. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ajánlani tudom az első válaszoló által belinkelt könyvet.

Czeizel ajánlásával adták ki.

Terhességtől a baba 3 éves koráig van benne minden, ráadásul olyan dolgok is, amitől a legjobban féltem, hiszen az utolsó rész elsősegély-nyújtásról szól, kezdve azzal, hogy hogyan veheted észre, ha egy csecsemőnek melege van, netalántán épp hűl ki.

Szóval elképesztően hasznos.

2013. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy minél újabb kiadásút vegyél, ha a terhességi része is érdekel, mert nekem a 99-es van meg, de abban mára már elavult vizsgálatokat írnak.
2013. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, megrendelni nem lehetett a netröl mert épp nincs rektáron vagy már csak antikváriumban van... de megpróbálom Alexandrában, remélem lesz...
2013. márc. 23. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A teszveszen fenn van belőle több darab is, pl.:


[link]


[link]


Már nem muszáj regisztrálni az oldalra, hogy vásárolhass.

2013. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A terhesség c. könyv a tantusz könyvek sorozatból!

Mindent megértettem belőle!

[link]

2017. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!