Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora eséllyel eshet a...

Mekkora eséllyel eshet a feleségem így teherbe?

Figyelt kérdés

Megszakításon kívül mással már nem védekezünk semmivel sem. Nem lenne gond, ha megfoganna a baba, mert már az egzisztencia adott, de ha lehet, akkor még kicsit szeretnénk egymásé lenni.


Ha minden nap élünk nemi életet és az egyik után közvetlenül megismételnénk az aktust megszakítás nélkül, mekkora az esélye a teherbeesésnek?


2016. júl. 27. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
50% vagy igen vagy nem
2016. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem az ilyen mekkora az esélye kérdéseket! Erre a legjobb válasz az,hogy "a jóisten tudja"

Egy matekzsenit kéne megkérdezni,az talán jobb választ ad egy valószínűség számítással,az összes tényező figyelembe vételével!

Amúgy meg vagy terhes lesz vagy nem!

2016. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor van a peteérés, lehet terhesség.
2016. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt fejjel azért ugye tisztában vagytok azzal hogy a megszskításos szex Nem Védekezés!!!! Egyébként ha peteéréskor is vagytok együtt és elélveznél benne akkor is minimum 20% esély van rá.. De van aki rögtön teherbeesik. 17 hkm
2016. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyunk azzal, hogy ez nem védekezés inkább csak megelőzés.


Abból indultam ki, hogy nem a mennyiség számít, hanem a tartalom és az együttlét után jelentős része a spermiumoknak távozik és a következőig nem telik el sok idő.


Köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 27. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Második, többedik orgazmusodnál is lehet életképes spermium.
2016. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 eve igy csinaljuk... soha nem estem teherbe.:) de nem jelenti azt, h a nejed nemfog.:)
2016. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
50%
2016. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

A második aktusnál nagyobb az esély,mert a húgycsőben marad spermium, ami az előváladékkal a hüvelybe kerül.

Ezt én nem értem egyébként sosem. Ha akarok gyereket, akkor menjen el bennem telibe a férjem, és élvezzük igazán a szexet. Ha nem, akkor meg védekezünk.

A ciklus végén minek szurkoltok, hogy pozitív legyen a teszt, vagy hogy ne?

2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!