Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és ma...

7 hetes terhes vagyok és ma jött ki rajtam a hányás, nem kívánok semmilyen ételt és igazán inni valót sem. Mi a legjobb erre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kaját haygd, de folyadékot legalább kanalazva vigyél be. Enélkül a kórházban fogsz kikötni infúzión.
2016. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vizes jégkrém és a kukó volt a jó.De sokan a kólát mondják.
2016. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 pohár vizbe facsart citrom.Minnél savanyúbb annál jobban esett.
2016. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok most.Nekem előbb kezdődött de ugyan így .Undorodtam még attól is amit előtte megkívántan ettem meg.A savanyútol totál hányás lesz ilyenkor .Azt ne igyál.Egy ki hideg tej,kiflivel ,stb.keksz cukor nélküli feketetea vagy zöldtea egy szészényit csak.Este egy két piritós teaval.almával.Én ilyeneket ettem .Most kicsit jobban vagyok mindenből tudok enni többször keveste.
2016. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy láthatod a fenti válaszok sokféleségéből, sajnos erre nincs általános recept, kísérletezni kell. Nekem segített a jeges sima csapvíz és az alma, minden mástól rosszul voltam. Azért persze próbáltam enni, nekem a levesek és a főzelékek csúsztak le a legjobban, de ahogy mondtam, ez nagyon egyéni. Én kb a 15. hétig voltam így, aztán megszűnt. Kitartás, nem tart örökké! 34+2 hkm
2016. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na nálam is egy kicsit más volt. Főleg, hogy nem hánytam és nem émelygett a gyomrom, ha reggel édes péksütit/kekszet ettem először. Utána bármi jöhetett, de ha sóssal vagy kávéval indítottam jött a róka... Ami nem egészséges de bevált a hideg pohár kóla :) Mindig jól esett mikor a gyomrom kezdett háborogni és seperc alatt rendbe jött.

Üdv,

20 hkm

2016. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbértea jött be citrommal. Frissítőnek is tökéletes.
2016. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, kísérletezni kell

Neked sokáig bejött a hideg kóla, csak pár korty, egyből jobban lettem. Bár ugye egészségtelen, de néha szükség törvényt bont.

Kaja gyanánt pedig a lédús gyümölcsök, őszibarack, görögdinnye pl. Bár néha a banán is jól esik.

És még a hideg tej. Van amikor banánturmixként...isteni

Nálam ezek a joker kaják.

De mondják a hideg vizet...nekem attól egyből felfordul a gyomrom. Meg a gyömbéres víz, canada dry...ezeket még nem próbáltam...

2016. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányingerre savanyút ne igyál ,nekem semmi nem segített hanem magától kezdett alább hagyni.Többször keveset egyél amitől nem érzed hogy mindjárt...
2016. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!