Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhesen oldalról...

14 hetes terhesen oldalról érkező ütés?

Figyelt kérdés
Ma vendégségben voltunk és volt egy kutya (kb 10kgos) hirtelen felugrott a kanapéra ahol ültem és oldalról beleugrott a hasamba.nem fájt,csak nagyon nem esett jól és megijedtem.Nem görcsöl nincs vérzés.Ugye ettől nem lesz baja a babának?
2016. júl. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, semmi baj nem lesz. Gondolj bele, akinek van már egy-két nagyobb gyereke, több ugrálást is átél.

Kicsit megijedtél, ennyi az egész.

2016. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magzatvíz megvédi
2016. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát egy ekkora baba még parányi de reméljük nem lesz baja.Terhesen nem tűrtem el semmilyen állatot magam mellet.
2016. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baj. Nekem a 1,5 éves 10 kilos lányom taposott a hasamba totál hirtelen, kivédeni sem tudtam. Szerencsére nem lett baj. Annyira védve vannak meg ilyenkor a babak, nem lesz baj!
2016. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.😊
2016. júl. 31. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:

En a kocsi ajtot huztam a hasamra nem tudtam bemerni a tavolsagot😂 Nem lett semmi baj.

Azert vedi a babat a magzatviz meg a burok es a mehlepeny, nem olyan konnyen serul. Nagyobb utesnek kell lennie hogy valami baj legyen

2016. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah es en mar a vege fele voltam. Utolso vagyok
2016. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!