Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogyha valaki erős...

Igaz, hogyha valaki erős ütéseket mér a hasára terhesen (már egy-két alkalomtól), attól fogyatékos lehet majd a gyerek? Vagy mi lehet a baja ettől?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Fogyatékos lesz, vagy meghal, vagy az anyának lesz baja. És nem kell egy-két alkalom. Elég csak egyetlen 1!!!
2013. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és az 100%, hogyha egyszer történik olyan, akkor mindenépp fogyatékos lesz?
2013. szept. 27. 22:01
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem 100%, de inkább nem kéne kockáztatni. Ha meg már megtörtént, akkor egy uh-n talán tudnak mondani valami okosat.
2013. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért feszegeted ennyire ezt a kérdést? Hogy lenne 100%? Meg is halhat a magzat, lehet szervi baja, lehetnek bármilyen fogyatékosságai...stb... Ez egy nagyon buta, primitív kérdés. Hány éves vagy kérdező?
2013. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
na jó leírom az igazat.. terhes vagyok , de akitől van ő nem akarja, és eddig kétszer elkapta a dühroham, és ütögette a hasam.. és ezért krédeztem :( most nagyon félek, hogy baja lesz..mert ki akarna egy fogyatékos gyereket nevelni?
2013. szept. 27. 22:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ütés nélkül is elég kockázatos egy terhesség. Nem 100%-os, de ha valami ütés éri a babát (az anyát), akkor minden esetben azonnali vizsgálat javallt. A tesóm hasra esett terhessége alatt, 1 napig megfigyelték, szerencsére nem lett semmi baj!
2013. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Uram ég! Ki ez a paraszt? Mármint a párod!
2013. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan üti? Mekkorát üt? Egyáltalán miért engeded? Miért nem hívsz rendőrt?
2013. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nyilván nem fogom leírni a nevét. de megőrülök a gondolattól most ezen izgulok, hogy nem lesz-e szellemi fogyatékos .. nem tudom mit tegyek most .. hogy megnyugodjak..
2013. szept. 27. 22:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg jól ki vagy párnázva, csodálatos az anya szervezete, még egy autóbalesetet is simán gond nélkül átvészelhet a magzat / baba ...

de mindig van esély arra is, hogy baj lehet.

keress egy orvost fel, és vizsgáljon meg, ultrahanggal, a 12. hétig el lehet vetetni (ha fogyatékos, később is)


ha korai a terhességed, akkor elmegy a gyerek egy erősebb behatástól


feljelenthetnéd ezt a szenny alakot, én megtenném, undorító az ilyen ember. na mind1, nem ehhez kértél hozzászólást (csak nem bírtam ki) :)

2013. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!