Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már terhesség alatt van...

Ha már terhesség alatt van előtej, akkor esélyes, hogy szülés után azonnal be is indul?

Figyelt kérdés

2. baba, kb 32. hét óta szivárog tej, ha megnyomom a mellem.

(Nem nyomkodom direktbe, csak láttam.)

Az első babámnál nem indult be szülés után, csak 2-3 nappal, és a szoptatás kínszenvedés volt, amit most szeretnék elkerülni, ezért érdekel, ez befolyásolja-e a későbbieket.



2016. aug. 1. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggésben a kettő.
2016. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze. Kb. a 33. héttől volt előtejem, a szülés után pedig még az 6. napon se indult be, alig akartak hazaengedni.
2016. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sajnos köze. Elég hamar volt elotejem, szülés után mégsem indult be a tejem. Hiába próbáltam barmit, napi 20-0 ml volt max.
2016. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs köze hozzá. Első gyereknél már kb. a 30. héttől volt előtejem, a vége felé már kellett a melltartóbetét, mert ömlött. Melltartóban tudtam csak aludni, úgy meg volt duzzadva a mellem. A 3. napon lett tejem, 5 hónapig tudtam szoptatni, de a vége felé már az is szenvedés volt.

Most kb. a 33. héttől van előtejem, de alig pár csepp. Mellméretem nem változott, még most is csak akkor hordok melltartót, ha mennem kell valahova, nincs szükségem rá egyébként. Hamarosan megtudom, hogy hanyadik napon indul be a tejtermelés, 38 hetes vagyok.

2016. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egy csepp sem terhesség alatt, 7 hónapja szoptatok, még mindig rengeteg van
2016. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!