Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaposvári szülészet és az...

Kaposvári szülészet és az orvosokról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és mellette öröklött véralvadási problémáim vannak ezért clexan injekciót adok magamnak. Kicsit megvagyok ilyedve a szüléstől. Nem szeretnék olyan orvoshoz kerülni aki nem foglalkozik rendeses a betegével.

2016. aug. 1. 18:40
 1/3 anonim válasza:

Én a környéken lakom és átlagban nem tartom jó kórháznak. Sok embert ismerek akik inkább Pécsre utaznak helyette. Pláne ha ilyen véralvadási problémáid vannak szerintem kerüld el. Elvileg volt már ilyen baleset figyelmetlenségből , hogy rossz vért kapott valaki illetve nem figyeltek oda valakire és kis híján elvérzett...

Szülészet még oké ha egészséges vagy de szerintem ne kockáztass így. Pécsen megbízhatóbb ez az egész. Az van legközelebb mint minőségi hely . Szerintem oda menj.

2016. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszod. Ezt a kórházat hagyom is akkor.
2016. aug. 1. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júniusban szültem itt. Nem fogadtam orvost és szülésznőt sem, ennek ellenére elégedett voltam. Engem az borított ki ami ezután következett. Amúgy Pécsről sem sok jót hallani.

2016. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!