Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. babával vagyok terhes....

A 3. babával vagyok terhes. Kicsit kétségbe vagyok esve. Félek a nagycsaládos élettől. Hasonlóan valaki?

Figyelt kérdés
olyan kerek így 4-esben a csalàdunk. nem tudom bírni fogok e 3-al...bőgni tudnék...egy kis bíztatàs jöl jönne
2016. aug. 2. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, szerintem nagyon jó. Én attól féltem nagyon, hogy fogom e szeretni a harmadikat is. :))))

Azóta az ötödiket várom. :)) Nem cserélnék semmi pénzért.

2016. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aranykor kezdődött, mikor a 3. is megszületett! sok a teendő, az biztos, de valami csodálatos az egész. A 3.-at már az első kettő is neveli, és sokkal hamarabb önállósodik. És hát a tyúkanyó effektus is nagyon jó érzés:)... Már megnőttek, de életünk aranykora volt, amikor 3 kisgyerek volt, a harmadikkal a vidámság költözött a családba. És úgy is nevelkedett a 3., lazán, vidámságban - már mi sem izgultunk annyit, mint az elsőnél - 6-7 évesen körberakta a szobában a székeket, színházat csinált: igazi vidám bohóctréfát adott elő. Még kerekebb lesz a családotok, bízzál benne, és a 3-ra már a féltékenység sem jellemző, az első kettő közt az nehezebb volt.
2016. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk 4hos a 3.

9 es 7 evesek a nagyok.

Igy mar azert konnyebb.nem 3pici van.es tenyleg nagy segitseg a ket nagy.vigyaznak a picire,szorakoztatjak.szoval ha epp surgos dolgom van akkor nyugodtan hagyom a picit a nagyok szobajaban.

Tenyleg nem nehezebb 3al mint 2 vel volt.

Jo iskola idoszakban az elejen neccesek voltak a reggel.de megoldottuk.egyszer mar amugy is kesesben voltunk es radaskent a lift sem mukodott (8.on lakunk).na picit at a hordiba.aztan egy szintel le a picit a legnagyobbal,vissza a kocsiert es a kozepsoert.ket szintet le,vissza a piciert es a legnagyobbert,kettot le,vissza,kettot le vissza...es mire lertunk jo volt a lift.szoval vannak ilyenek is.a suliba is beertek 55re 😃.

Imadom mindharmat (fiuk mind)

Igazan kerek lett az amugy mar kereknek hitt csaladunk.

Mekkorak a nagyok?

Birni fogod.tuti.minden no kepes ra.akar 5-6gyereket nevelni is.az elso a legnehezebb,azt mar tulelted.a 3.mar igazan nem sok ujjat tud mutatni

2016. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettővel inkább uncsi. na jó nem, de hidd el, hogy nagyon jó a 3 gyerek. Nekem 4 van és most van tervben az ötödik. Remélem, a hónapban össze is jön. Nálunk a negyedik 6 éves, szóval amit itt feljebb írt valaki, én is kipróbálom, hogy így már egy nagyobb korkülönbséggel jóval könnyebb lesz.
2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-t mar vegig csinaltal,miert felsz a 3.tol?:) mar profi vagy,nem lesz gond!
2016. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4,5éves a fiam,17hós a lányom,a napokban teszteltem pozitívat 😱 Terveztük,küzdöttünk érte is,de miis be vagyunk tojva rendesen 😱😁
2016. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is most várjuk a 3. babát. Vágytunk rá, mégis furcsa érzéseim vannak. Sok lesz az újdonság. Nálunk a nagyobb most kezdi az iskolát.
2016. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is a harmadikat várjuk. 2 fiú után megint kisfiú lesz. :-D Már nagyon várjuk. Tervezett baba ő is, bár amikor elsőre összejött, mi is meglepődtünk.
2016. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy ennyien írtatok. 3 éves a nagyfiam, 16 hós a kislànyom....hàt egybejöttek igen, bennem is van egy olyan" annyira szeretem ezt a kettőt, mennyi jut majd a harmadikra" érzés. aztàn hogy férünk be majd az autóba?nem engedhetünk meg magunknak most egy újat...de persze majd minden a helyére kerül...csak most nagyon ijesztő. sajnos elég rosszul vagyok, de nincs időm pihenni a kicsik mellett...
2016. aug. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!