Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne haragudjatok a kérdésemért,...

Ne haragudjatok a kérdésemért, amit most felteszek, lehet butának fogtok érte nézni. Azt hogy most vér vagy vizeletből állapították meg azt hogy negatív lett a laboreredményem, azt honnan tudom meg a papírból amit a laborban kaptam?

Figyelt kérdés
Valószínű hogy babát várok, de a laboreredményből az derült ki hogy a menotest negatív. Pedig két teszt is kimutatta a második csíkot halványan, kb 7-e körül kellett volna megjönnie, a doki petezsák félét látott uh-án.Vettek tőlem vért is de úgy emlékszem hogy a nődoki csak aztt jelölte be hogy terhességi tesz első vizeletből.Jelölik esetleg külön valahol a megkapott papíron,hogyha vérben is nézték a hcg tartalmát?
2010. ápr. 18. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem csak vérben nézték anno, vizeletből nem. vérből már kicsike terhességet is meg lehet állapitani.

de azt nemtudom h jelölik e a papiron amit kapsz. vidd el esetleg a védőnődhöz vagy a körzetes védőnőhöz aki jobban ért hozzá.

2010. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár a vizelet teszt, akár a vérteszt lett negatív, akkor nem vagy terhes. A laborban a sokkal alacsonyabb hcg értéket is ki tudják mutatni, mint amit a teszt pozitívnak értékel. Ilyen idős terhességnél már egy nagyon erős pozitívat kellene mutatni a terhességi tesztnek, de neked most minden bizonnyal negatív lenne már ha csinálnál. Egész egyszerűen annyi történt, hogy felszívódott a petezsák. Ez rengetegszer megtörténik minden nő életében. Te is, ha most nem mentél volna orvoshoz, csak annyit érzékelnél, hogy késik a mensid. Nagyon sajnálom...
2010. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd én segítek,ez úgy van, hogy a vizeletes az a Menotest ha vérvételes akkor Béta Hcg, a neve. A laboros sokkal gagyibb mert nem olyan érzékeny, mint Qupido vagy a Gabriel teszt (sajnos) ráadásul ha később történt meg a beágyazódás,akkor még később lehet kimutatni. De sajnos olyan is van,ahogy előttem írták, hogy felszívodik mert nem elég életképes.Remélem nálad nem így van. A vérből vett a 100 %-os. A vizeletes annyira nem.

Laboros kismami

2010. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,főleg neked utolsó!:)kedves vagy

akkor ezek szerint csak vizeletből nézték,akkor még van remény:)

2010. ápr. 19. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondod!Nagyon drukkolok neked!Kívánom, higy kisbabát várj!!
2010. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek olyan erős lett a csík hogy az csak na:)28-án megyek dokihoz.Másfél héttel ezelőtt még csak halványka volt.
2010. ápr. 24. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Lett babád végül?
2010. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó!Igen lett belőle baba,csak annyi a bibi,hogy júliusig bírta csak a kis drága,18 hetesen elvetéltem:(
2010. szept. 8. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!