Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek füstölt bacont, ha...

Ehetek füstölt bacont, ha előtte megpirítom/-sütöm?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy a füstölt ételek nem jók, mert nyersek, de az egyik kedvencem a kockázott füstölt bacon. Ezért arra gondoltam, hogy egy serpenyőben átsütném. Így ehető vagy a füstöléssel önmagában van a probléma?

Köszi előre is a segítséget! :)

Szép napot nektek!


8 hkm


2016. aug. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy ehetsz (mellesleg saját vágású disznó sonkáján, kolbászán és szalonnáján éltem végig, mindkét terhességem alatt) kutya bajunk :)
2016. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A "probléma" a szalonnával meg társaival az, hogy a nyers húst sózzák, szárítják és füstölik, azaz nincs hökezelve. Ha megsütöd, akkor ez a gond megszünik!
2016. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, dejó! Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 5. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Még rengeteg mindenről fogod azt olvasni, hogy nem ajánlatos enni. Eleinte én is paráztam, de ismert eredetű húst aztån végül bátran ettem, mert én is imádom az efféléket. Vizsgálva vagyok folyamatosan toxoplazmával és minden rendben.
2016. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. aug. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!