Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rossz lesz az utolsó labor...

Ha rossz lesz az utolsó labor leletem (vér+vizelet), egyáltalán mit fognak csinálni? Az utolsó 2 hétben megtömnek gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mièrt lenne rossz? Valami infót kihagytál
2016. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érzem rosszul magam,csak nagyon gyenge vagyok,szóval akár lehet is valami...nem tudom. Utoljára a cukorterhelésen voltam úgy 10 hete,az jó lett,de azóta annyi minden változott,káosz a kajálásom, az emésztésem,a baba szétrúgta a szerveimet...ezért kicsit izgulok h mi lesz.
2016. aug. 5. 23:43
 3/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Lehet h pl csak kevés a vasad. Ez esetben igen, szedned kell majd. De ha indokoltan írnak fel vmi gyógyszert akkor az nem a " megtömés" kategória, hanem szükséges.
2016. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik érték lesz rossz,és mi lesz az eltérés.

Ha baktérium van a vizeletedben, antibiotikumot fogsz kapni, hogy ne legyen vesegyulladásod, és a bacik ne fertőzzék meg a magzatot. Ha vashiányod van, vasat kapsz. Ha fehérje van a vizeletedben, akkor a toxémia ellen kell küzdeni stb.

De megtömésről szó sem lesz, minden kezelést elutasíthatsz, hacsak a magzat jogai nem szólnak közbe.

2016. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!