Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most baj lesz az orgazmus miatt?

Most baj lesz az orgazmus miatt?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok.Ev elejem volt egy missed abom.Ma voltunk egyutt parommal.Olvasgattam es sokan azt irjak az irgazmus veteleat okoz.Ez igaz?Az orvosom nem mondott erre vonatkozoan semmit de 9es koddal tappenzre vett(munkam fizikai).Meg csaknkis petezsak volt lathato az uh-n.Most baj lehet??
2016. aug. 6. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha görcsölni kezdesz, menj be a kórházba, de amíg nem mondják hogy tilos a szex, addig nem lesz baj ha csináljátok, persze óvatosabban. nyugi.
2016. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem görcsölsz vagy vérzel akkot nincs gond, nyugi.

Ne olvass össze mindenfélét, felesleges beparáztatni magad.


Nekem az elején volt h szex után picit piros volt a wc papír, egyszer 2 napig is. Megijedtem, védőnő megnyugtatott, ha nem sok és nincs görcs, akkor minden oké. Utolsó hetekben vagyok.

Ha félsz az előzmények miatt, akkor pár hétig várjatok az orgazmussal, vagy amíg a doki bizton rá nem bólint

2016. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetélésem, mégis szexelunk a férjemmel.

Óvatosabbak vagyunk, ez igaz.

A dokim szerint is mehet a szex.

2016. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!