Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki már...

Van itt olyan kismama aki már a terhesség előtt is vizesedett? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5-6 hetes kismami vagyok. Eddig is vizesedtem, már évek óta..:( de szedtem rá gyógyszert. Most viszont abba kellett hagynom a gyógyit, mert nem szedhető várandósság alatt. Nem is merném bevenni egyébként. Már évekkel ezelőtt vizsgálgattak, de sem a veséimben, sem pedig szívrendellenességet nem találtak, szóval nem tudják mitől van ez a nagyfoku vizesedés. Nem tudnátok adni nekem vmi tanácsot, hogy miként tudnék megszabadulni a felesleges víztől? Nagyon soakt iszom,(4litert/nap ) de csak a felét hajtja ki a szervezetemből, estére ugyan úgy vizes vagyok. :( Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 18. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is vizesedek! Mondjuk én soha nem szedtem rá gyógyszert, de amíg nem voltam állapotos, addig a csalán tea nagyon jól hajtotta a vizet. Most legutóbb a múlt héten vizesedtem be, retket ettem és éjjel ment a víz rendesen. De nagyon jó még az uborka, zeller. Persze nem kilószámra, csak módjával. Egyébként szerintem napi egy pohár csalántea nem árthat.


Üdv 14 hetes kismami

2010. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál! Még nem próbáltam a csalán teát, de akkor megpróbálom, hátha segít. És te veszélyeztetett kismama vagy a vizesedésed miatt? Nincs semmi probléma a terhességel? Nagyon félek, hogy vmi baj lesz ettől a fránya sok víztől, főleg estére vagyok olyan, szétdurranak a lábaim.
2010. ápr. 18. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem ilyen vészes a dolog szerencsére, de a nyártól azért nagyon aggódom...

A dokiddal majd mindenképpen beszéld meg a dolgot, gondolom tud valamit ajánlani.

Nem szabad sósan enni, de ezt gondolom Te is tudod.

Azt még nem próbáltad, hoyg nem iszol csak pl 2 litert?

2010. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vizesedtem és a vérnyomásom is magas volt.

Azonban a terhesség alatt ez rendeződött, most a 33. héttől kezdtem újra. Naponta 2-3 litert le kell gyűrni és nem lesz baj. :)

2010. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!