Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikákon szülő kismamák!...

Klinikákon szülő kismamák! Mesélnétek a kórházban töltött napokról?

Figyelt kérdés

Mi történt mikor

megérkeztetek? Milyen volt az ellátás? Rögtön külön szobába kerültetek, vagy több kismamával egy szobába? Volt egy kis időtök esetleg még lezuhanyozni, vagy ,hogy történt az egész megérkezés?:) Saját ruhát adhattatok a kisbabóra vagy ottanit lehetett csak? Mennyi ideig hagyták,hogy eltölts egy kis időt a kicsivel? Éjszakára veletek maradhatott? Apukának haza kell mennie majd estére, vagy maradhat bennt velem? ( Esetleg volt lehetőség ,hogy ő is bennt aludjon?)



2016. aug. 9. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
II. Számú női klinika erdekel, vagy az I-es?
2016. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, hogy segít-e, de én a Róbert Károly Magánkórházban szültem, és NAGYON pozitív tapasztalat volt.


Magzatvíz elfolyása után értünk be, este 6 körül. A szülőszobán fogadtak, kaptunk egy szekrényt, ahol le tudtunk pakolni, majd vizsgálat után megkaptuk az egyik szülőszobát. Itt voltunk a baba születéséig, ki is élveztük, mert másnap 2 után érkezett csak meg :)


Volt zuhanyzó is, én vajúdás közben kétszer használtam is, a kádra sajnos nem került sor. Apa végig velünk volt. A vége császár lett, akkor Apa kapta meg a babát, majd amint kihoztak a műtőből, szopizhatott és 2 órán át még maradtunk itt megfigyelésen.


Utána mi külön szobát kértünk, ahol a férjem is velünk volt, jött velünk a baba is. Késő este vitték el, reggel hozták vissza, és onnantól éjjel-nappal velünk lehetett. A kórházban kapott ruhát, pelenkát, nekünk csak hazamenős ruhát kellett vinni. Végig nagyon kedves és segítőkész volt mindenki, szuperül éreztük magunkat. Megtanítottak fürdetni, segítettek a szoptatásban, minden kérdésünkre válaszoltak.

2016. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen ezt lehagytam.. bocsánat:) ||.sz Klinikákon a SOTE-n:)
2016. aug. 10. 13:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj ez nagyon jól hangzik :)Köszönöm a válaszod, remélem valami hasonló lesz az ellátás a 2. sz Klinikákon is... bár eddig semmi problémám nem volt az itt/ott dolgozókkal , azon kívül,hogy az első két orvosom "lemondott".. a 34.hétre lett meg a megfelelő doktor úr:) .... Most a 38.hétben járunk.. szóval izgulás van. Örülök ,hogy ilyen kellemes perceitek voltak Nektek, jó egészséget kívánok :)
2016. aug. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!