Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szülést követő első...

Aki szülést követő első hónapban, szoptatás alatt egyből menstruálni kezdett, akkor az könnyebben is teherbe tud esni újra?

Figyelt kérdés

Illetve mekkora esély van rá, hogy az ilyen rövid időn belül fogant babát ki is tudja hordani az illető, pláne, ha továbbra is szoptatná a nagyot?


Nem érint a dolog, csak elgondolkodtatott, hogy ilyenkor mi a helyzet?



2016. aug. 9. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szülést követő hónapban ugyan, hanem 9 héttel szülés után kezdtem újra menstruálni kizárólagos szoptatás mellett, de minden hónapban éreztem középidős fájdalmat, megváltozott előtte a nyák, szóval esély lehetett volna újra teherbe esni. Én mondjuk császárral szültem, így kifejezetten ügyeltünk a védekezésre már az első pillanattól, hogy biztosan ne csússzon be túl korán egy újabb baba.

Párom és bátyja között 14 hónap van, szóval ki lehet hordani ilyen kis különbséggel is a babákat.

2016. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én tavaly októberben szültem, decembertől menstruálok! Áprilisba újra teherbe estem és májustól elapadt a tejem magától... Most már 18hetes a kis jövevény teljesen egészséges és minden rendben (bár nem mondom, hogy egy örökmozgó 10hónapos mellett könnyű), de mi ezt így szerettük volna, ha nincs sok korkülönbség! :)
2016. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hamar megjött szülés után a menszeszem. Amint elkezdtünk próbálkozni, azonnal terhes lettem. Azt mondják, hogy könnyebben lehet terhesség után alapból. Szerintem nincs köze a menszeszhez, de nem értek hozzá. :)
2016. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!