Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás alatti teherbeesés...

Szoptatás alatti teherbeesés elején szokott lenni nyákos folyás?

Figyelt kérdés
Nem szúrós szagú, inkább olyan édeskés, szokatlan az illata-szaga, enyhén rózsaszínű-sárgás.

2016. aug. 4. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, fogalmazd át. Szoptatás mellett lettem terhes.
2016. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szoptatok. Lehet, hogy babát várok, és így még várandósságom elején vagyok. Nyákos folyásom van és néha belenyilalló érzésem petefészeknél plusz köldök körül. Menstruációmat még várom.


Nem szokott lenni ilyen nyákos folyásom, és a szurkálás-fájdalom sem általános esetemben, ezért gyanús, hogy talán baba. Kicsi lenne rá az esély, de nem tudom hová tenni ezeket a tüneteket.

2016. aug. 5. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ovuláció?
2016. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, de ovulációnál is ilyen a nyák.
2016. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán tesztelni kéne először...
2016. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teszteni még szerintem korán lenne...de ovun rég túl vagyok, ez nem ovus váladék.
2016. aug. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!