Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit ajánlanátok?...

Milyen babakocsit ajánlanátok? A maximum, amit ki tudunk érte fizetni, az 65-70 ezer forint.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Baby merc nagyon tetszik,rengeteg felszereléssel:hordozóval, mozeskosárral, táskával stb. és még 60ezer Ft sincs.Google-ba írd be,és ott sok infót találsz róla.Wampol rider is belefér a pénzetekbe, de nincs hozzá ennyi plussz cucc.De ez se rossz.Másik gazdaságosabb!
2010. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a baba merci tényleg nagyon jó és édes színválasztéka van:D

csak azt ajánlom(én megbántam a jó drága neonatot:S)

2010. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazándiból első kocsinak mi egy használt kocsit vettünk, talán 10 ezer forintért. Én úgy érzem nemigazán használtuk. Mert amikor kicsi volt a baba lementünk sétálni, elaludt most alvó babát minek toligáljak felkiáltással leültünk egy padra.

Aztán később amikor meg már valódi sétákra mentünk, nem beszélve kirándulásokra stb vettünk egy drágább esernyőre csukható kocsit., ami dönthető, lábtartós, napfényvédős stb Azt valóban kihasználtuk, sőt még most is használjuk pedig már 4 éves a kisfiam, pl ha rohanni kell az orvoshoz vagy olyan helyre megyünk (pl állatkertbe)vonattal ahol számítani lehet rá, hogy elalszik hazafele.

Úgyhogy én egy olcsó kocsit vennék elsőre és aztán egy jobb minőségi esernyőre csukhatót. Elosztanám azt a 65-70 ezret. (a legdrágább esernyőre csukható kocsit olyan 300 ezer körül láttam, úgyhogy annak is kemény ára lehet, ha minden igényt ki kell elégítsen)

2010. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kunert Vip. Persze attól is függ hol szeretnéd használni. Mi családiházas környezetben lakunk, nem használunk BKV-t. Így teljesen bevált, mert jókat lehet vele csavarogni. De városi közlekedésre nem biztos, hogy alkalmas. Nagyon jó színekben lehet kapni, van hozzá mózeskosár, esővédő, szúnyogháló, pelenkázótáska...És mindezt megkapod kb. 40.000 Ft-ért online áruházban.
2010. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kunert és a baby merc szinte ugyanaz:)(ezt nem leszólásként mondtam:))
2010. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a BBC Loola tökéletesen bevállt.

[link]

2010. ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"a kunert és a baby merc szinte ugyanaz:)(ezt nem leszólásként mondtam:))"

Nagyon hasonló a kettő, de az árárban van különbség. A Kunertet megkapod már 40.000 Ft körül. :)

2010. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A sogornom most vett Titi Triton 3in1-et.

[link]

Ket babam van, eleg sok babakocsit leteszteltem mar, probakeppen az ovet is tologattam (meg nem szuletett meg a babajuk), de jonak tunik. Mutatos is, minden megvan hozza, amire szukseg lehet, konnyen iranyithato, a tolokar magassaga is allithato.

2010. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tulajdonságban értettem nem árban:)
2010. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk baby merc agat lux van.44 000-ért vettük újan.hordozó nélkül,mert az nekünk van,fix kerékkel.hordozóval kerül 57 000-be.nagyon megéri.én nem cserélném le.
2010. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!