Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a lüktetés az alhasban...

Most a lüktetés az alhasban nyugalmi helyzetben a baba mozgásától van vagy a megnövekedett méhtől?

Figyelt kérdés
Időnként van ilyen, nem állandóan,, amikor van akkor folyamatosan lüktet. Evés után még jobban jelentkezik. Ilyenkor jobban látszik mintsem érződik. 18 és fél hetes kismama vagyok.
2016. aug. 10. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Van amikor érzem is a mozgást de van amikor csak simán látszik, de mindig látszik, olyan ritka hogy érződik és nem látszik. ahogy remeg a hasam.
2016. aug. 10. 10:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Az az aortád.
2016. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igy van, a hasi aortad.
2016. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor én már tiszta hülye vagyok mert fogalmam sincs akkor melyik érzés a magzat mozgás...
2016. aug. 10. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Csak még picike, nekem ilyenkor csak inkább ilyen csikis érzet volt, apró kis bokesek, amik vagy a babáról voltak, vagy a széltől.

Most már a 22 hétben vagyok, sokkal egyértelműbb a baba mozgása.

2016. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

apró bökés is előfordul de az nagyon ritkán, na akkor az lehet a baba. meg a csikis érzés is előfordul és az mostanában jelentkezett.

nagyon várom az egyértelműbb magzat mozgást. :)

2016. aug. 10. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Megértem, h várod, tok jó érzés.

Az elsővel a végén nekem már fájt, ahogy rúgott, azt a részét nem várom. 😉

2016. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van amikor ugyanabban a nyugalmi helyzetben nem nagyon látszik a lüktetés na és aztán tüsszentettem egyet és akkor megint nagyon nekikezdett lüktetni...érdekes.
2016. aug. 14. 14:27
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben kiderült hogy jól éreztem és nem vagyok hülye.

A baba mozog ilyenkor amikor az egész hasam mozog! Mert van amikor egyáltalán nem mozog, olyankor a baba is nyugiban van. És amikor mozog a hasam akkor a baba is mozog mert most már nagyokat rugdalni is szokott eközben!

2016. szept. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!