Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy teres vagyok?

Mazsi0000 kérdése:

Lehetséges hogy teres vagyok?

Figyelt kérdés
Ciklusom 28-29 naposak.Ciklusom 8.napján volt egy nagyon egyhe barnazasm.Fél napig se tartott.Aztan a 12.napon gombostu hegynyi veres folyasom (csak egyszer). Es most a 20.napon ismet barnaztam minimlisan.OLyan erzesem van hogy meg akarna jonni,kcsit fáj a derekam is,és a melleim is meg vannak duzzava.Aug 17-en kellene nem megjonnie.Mi lehet ez???

2016. aug. 10. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-két hét múlva kiderül.
2016. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat azt tudom,csak nagyon kíváncsi vagyok
2016. aug. 10. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, az ilyen kérdéseket, hogy milyen választ vársz.

Mivel védekezés nélkül szexelsz, így igen, lehet hogy teherbe estél.

De az is lehet, hogy csak PMS. A gyakori barnázás, főleg a vérzés előtti napokban meg inkább progeszteron hiányra utal, nem terhességre.


Tehát vagy terhes vagy, vagy nem.

Sőt, ha ötvenen ideírjuk, hogy terhes vagy, tuti biztos, akkor is lehet, hogy 17-én percre pontosan meg fog jönni, mert mindenki tévedett.


Türelemmel várd ki ezt a pár napot, és csinálj egy tesztet. (De ha nem látsz rajta semmit, nem kell feltenni, hogy két csíkos-e, csak három nap múlva csinálj újat.)


Ne görcsölj rá ennyire, mert minden hónapod így fog telni. Hó elején keresed a jeleket, mikor van peteérésed, utána keresed a jeleket, mikor lehet a beágyazódás, meg beképzelsz mindenféle terhes tünetet, és hetekig nem alszol, mert nem bírod kivárni, hogy pozitív lesz-e a teszt. Tudom, könnyű mondani, de ne foglalkozz vele. Majd ha már pár napja késik, észre fogod venni, és akkor itt az ideje azon törni a fejed, hogy terhes lettél-e.

2016. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!