Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz, ha nincsenek teres ruháim?

Gáz, ha nincsenek teres ruháim?

Figyelt kérdés

10. hét óta itthon vagyok veszélyeztetett terhesként. Csak orvoshoz, védőnőhöz, bevásárolni megyek, meg néha a rokonokhoz. 2 felsőm jó rám még, ezeket hordom, minden viselet után mosom. Terhesnadrágból 1 db, plusz egy fekete ünneplős gumis derekú. Itthonra van sok melegítőm, hosszú pólóm, bő pulcsim. Anyósomék szemét nagyon szúrja, hogy nincs több terhesruhám. Mindenféle 80-as évekbeli pulcsikat sóznának rám. Vennem kéne miattuk terhes ruhákat?

31 hkm


2016. febr. 14. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
erre a 2 hónapra már felesleges ha van mibe orvoshoz menni :) nekem is 1 kismama ruhám volt amibe elmentem otthonról, otthon meg kényelmes melegítőben-pólóban voltam... ne anyósodék mondják már meg mire költsd a pénzed :)
2016. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt h az anyósodék miatt vennél, remélem te sem gondoltad komolyan. Miért lenne gáz? Nekem össz-vissz 2 kismama nadrágom volt, pedig a 31. hétig dolgoztam. Ha nincs rá szükséged, fölösleges pénzkidobás lenne csak.
2016. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagy mellem van, viszont vekony voltam terhessegem elott, igy minden ruha a mai napig jo ram. Nehany terhesfelsot (passzosakat) vettem, de az egyberuhaim es a szoknyaim tokeletesek ram. En jarok dolgozni, de igy egesz jol tudok valtozatosan oltozni.


Terhes telikabatot vettem, mert abbol csak passzos volt. Meg egy hasfogo ovet, ami még terhescucc.


36hkm

2016. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt összesen 4 terhes nadrágom. Abból hordtam 2-őt. Tehát már 2 felesleges is volt.

Terhes felsőt soha nem vettem, nem kellett. De mondjuk rám minden jó volt, de "híztam" kis semmit szerencsére. Ha csak 1-2 ruhám lett volna ami rám jön akkor vettem volna biztos. De én nem voltam veszélyeztetett terhes így én /mi folyton mentünk, csavarogtunk, így nem tudtam volna csak azt a 2 db-ot hordani.

De ha otthon lettem volna mint te, sztem nem pepecselődtem volna ezzel. Én is elflangáltam volna melegítőbe és amikor menni kell dokihoz meg ide-oda arra meg tökéletes lett volna az a pár darab. Anyósomra meg tojnék rá!!

2016. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Télikabátot azt vettem én is. Aztán anyumnak adtam mert ugye már lóg rajtam.
2016. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így, akkor nem kell venni. A pólókat én is megoldottam a régi ruháimmal, de nadrágot muszáj volt vennem elég hamar.
2016. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én se vettem semmit, szintén 31 hetes vagyok :D 20. hét óta vagyok itthon.

Van gumis derekú farmerom, az még mindig jó, de általában mostanában leggingst, vastag varisnyát veszek a régi egyberuháimmal, szoknyával, teljesen jók. Felsők is. Nem híztam semmit, csak a hasam nőtt, de az sem hatalmas, úgyhogy simán elvagyok egyelőre ezekkel is. A kabátaim is rámjönnek még, és még van vészhelyzetre egy turizott jó nagy kabát, ha majd nem jön rám más azt is felvehetem. Szerintem már én se fogok venni semmit, ezt a 2 hónapot kihúzom, egy kismama nadrág+felső árából veszek egy csomó babacuccot, mostanában annak jobban örülök :) Te se hallgass senkire, csináld úgy, ahogy neked jó!

2016. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felesleges volt több. Mondjuk nekem felsőim több volt jó rám de kismamanadrágom nem volt. Május elején lettem 20 hetes, leggings tökéletes volt egy hónapra meg szeptemberben nem akartam kismamanadrágot venni.

Nyáron gumis derekú rövidnadrágot hordtam mert amúgy is hordtam régen is, nekem kényelmes.

Úgyhogy mivel 1 hónapra nem akartam venni, kettőre sem vennék a helyedben.

2016. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2db kismamanacim van mert a csipőnadrág szorítana,a melegìtők amùgy is gumisak lassan 17 hetesen szinte semmi nem látszik,beleférek minden ruhámba,fiamnál is végig a feljöttek a ruháim mert kicsi pocim volt.
2016. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 db terhesnacim volt. Semmi màst nem vettem, amit nem terhesen nem használnék.Sõt abból a 3 naciból lehet kettõt utána is hordani, ugyanis nem plusz betétes hanem has alatt megy el a derékrésze.
2016. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!