Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek pozitív...

Van olyan, akinek pozitív élmény volt a szülés (vajúdással együtt)? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt összeségében! Azt nem mondom hogy nem fájt, de kb. 3 óra volt az egész abból két óra kemény 2perces fájások, de a férjem végig mellettem volt, nagyon jó szülésznőm és orvosom is volt, a kitolasnál már könyebb volt, pár tolásra megvolt, tök vidám volt a hangulat, a végén mikor mondta az orvos hogy "de cuki már már látszik a haja milyen sok van" már kínomban elröhögtem magam...XD kellett gátmetszes, de nem éreztem semmit belőle sem a varrásból, a kórházban is minden rendben volt, elégedett voltam, illetve vajudás közben is békén hagytak, nem kaptam semmit igy teljesen természetes volt minden. Amikor kérdezték szülés után hogy szülők-e még mondtam hogy persze:) Most 1 éves múlt már, nemsokára születik a kistesó. Tényleg jó élményként maradt meg, ezért nem is tartok a mostanitól, a fájdalomba pedig tudatosan nem is gondolok bele, de az a helyzet hogy nem is emlékszem rá.
2016. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2.gyermekem születése nagyon pozitív élmény úgy összességében.A vajúdással az elsőnél sem volt bajom,nem mondom h nem fájt,de örültem hvégre itt az idő és a karjaimban tarthatom nemsokára.

Már a kórházban feküdtem amikor megindult a 2.szülés.A szobatársakkal elszórakoztunk,meg sokat sétáltam a kórház területén.A szülőszobára akkor mentem amikor én akartam,pedig az orvosom mondta h menjünk,mondtam h nem,majd ha úgy érzem megyek.Ami nagyon fájt az a kitolás volt,de az kb 4-5nyomás volt és 10-20 perc.Amikor Megszületett akkor mondtam h akár most rögtön szülnék mégegyet 😊

Remélem hármaska is ilyen simán érkezik.

2016. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.szulesem foldontuli elmeny volt. Minden fajdalom ellenere egy csoda. Az elso utan nem gondoltam h ilyen lehetseges de igen.
2016. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!