Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van aki szinte folyamat...

Más is van aki szinte folyamatosan keményedik?

Figyelt kérdés
23. Héttől már nem dolgozok, mert már ülni alig birtam annyira keményedtem délután, meg nehezen kaptam levegőt. Nőgyógyász mondta, hogy feküdjek meg szedjem a magnéziumot. 2 hétig jobban is voltam, már eltudtam menni boltba, védőnőhöz, ahova muszály, csak este keményedtem. Viszont most pár napja már megint szinte folyamatosan keményedek, csak ha fekszek akkor jó. Egyszerűen semmit se tudok csinálni, még ülni is alig birok, fürdés is nehezemre esik, minden. 2×1 Magnosolvot iszok mint eddig, de már semmit se ér. 26 hkm

2016. aug. 11. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A baba is nyomja(nyomhatja) magát erősen. Bármit szedtem rá szinte semmi sem volt jó. Ami bevállt nálam, hogy amikor lefekszem felpolcolom a lábaimat több párnára és elmúlik. Magnézium...hááát nekem is mondta a dokim de igazából csak a pezsgőtabletta volt ami tényleg hatott meg az 1000mg os C vitamin.Ha hirtelen kelsz fel az ágyból az újra indítja a keményedéseket. Tehát csak óvatosan.

Szóval pihi pihi pihi 😊 33 hkm

2016. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma van az elso napom hogy szinye folyamatosan az egesz nap soran erzem hogy kemenyedik,feszul a pocakom.Es egyfolytaban mozog odabent a pocaklako.Nem tudom hogyan lehetseges pedig meg szerintem ez korai.De nem jo erzes,feszul,kemenyedik a pocakom.Remelem valtozni fognem lesz igy minden nap.
2016. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!