Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, és...

15 hetes terhes vagyok, és pár napja folyamatosan keménynek érzem a méhem. Nem néha keményedik, hanem mintha folyamatosan kemény lenne. Baj lehet?

Figyelt kérdés

A hasam kicsit fáj alul,néha menszi szerűen görcsöl, nem volt vérzés,ilyesmi, csak ha megfogom a hasam keménynek érzem. 2. baba, de az elsőnél ilyen nem volt,..


és érzékeny is egész nap,aludni alig tudok ,forgolódik mert már most nagyobb a hasam mint az elsővel volt.

kinlódok nagyon.


a védőnő Magne B 6-ot ajánlott.. ez tényleg segíthet?

mintha egy nagy kő lenne a hasamban..


a baba biztos jól van, már jó ideje mozgolódik, és a legutóbbi terhesgondozáson is minden rendben volt..



2012. máj. 17. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A magnézium segít.Én 3x1et szedtem,ha jobban megeröltettem magam akkor többet.De védőnőm ajánlására a MagneB6ot leváltottam Magnerotra.Nekem sokkal többet használ.

23hkm

2012. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan feszülés szerű? Nekem is ez van pár napja! Magnézium kell, erősebb. 1 hónapja is volt ilyen, de fokozatosan elmúlt hál Istennek!

Ettől a hülye időtől is lehet!

23 h

Boldog babavárást!

2012. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, jobb már?
2012. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!