Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Régen, amikor nem volt ultraha...

Régen, amikor nem volt ultrahang, hogy vették észre, ha valakinek missed ab-ja volt? Ha nem volt vérzés, és nem indult be a vetélés?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, várom én is a válaszokat!
2010. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elhalt,akkor előbb-utóbb beindult a vetélés,vagy ha mégsem,akkor vérmérgezés lett a dologból,gondolom,de nem tudom biztosan,csak egy elképzelés.
2010. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyakran csak hetek múlva vették észre, amikor nem nőtt megfelelően a méh vagy valamiféle tüneteket (pl. vérmérgezés) okozott.. ez akkor volt jellemző, mikor még nem volt kiépítve az orosi hálózat vagy nagyon drága lett volna orvost felkeresni...
2010. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, írhatna olyan akivel sajnos megtörtént...
2010. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!