Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjott, elmult, de pozi a...

Megjott, elmult, de pozi a teszt?!

Figyelt kérdés

Pozi ovutesztek. Aztan 4nap menzesz a 6-7nap helyett. ( ilyen neha van Nalam)

2napja elmult. Emelygek, faradekony vagyok. Hasfajas, sokat eszek. ES (!) Van 2pozi terhessegi tesztem. Erős pozik.

Orvoshoz penteken megyek.

Lehetseges ez igy? Vagy csak volt terhesseg?


2016. aug. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Igen lehetséges főleg ha menzi előtt egy két nappal fogant. Ritka a késői peteérés. De van ilyen és ha valakinek menzi előtt fogant a babája akkor még meg jöhet a vérzés. Esetleg tudsz képet rakni a tesztekről ( kepfeltoltesek.hu) 18+5 hkm
2016. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ritkán előfordul hogy a terhesség ellenére megjön a menszesz.Ha később van ovu,később esedékes a vérzés is.

Majd Írj mi volt!

2016. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudok feltolteni kepet, de felesleges latom, hogy pozitiv.:) eros ket csik, es igen tuti h terhessegi!

A peteeres 19.napon volt, 3nappal menzesz elott josteszteltem.

Most eloszor (sztem utoljara is) :)

Koszonon h irtatok!!!:)

2016. aug. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!