Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a folyás a...

Meddig normális a folyás a terhesség alatt és honnan kell orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés
Nekem a menstruációs ciklusok alatt is bő folyásom volt, átlátszó, stb. Kb két hétig volt összesen egy ciklus alatt. Most a második trimeszterben vagyok és minden nap van folyásom. Nekem ugyanolyannak tűnik, mint terhesség előtt. Krémes és fehéres-átlátszós. Viszketés, szag nincs. Ez még a normális kategória?
2016. aug. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt megnövekszik a folyás mennyisége. Amíg átlátszó vagy krémes-fehér, szagtalan és egyéb panasz (viszketés, égés, fájdalom) nincs, addig ez teljesen normális. Nekem többször volt, hogy olyan sok mennyiséget éreztem, hogy iszonyúan megijedtem, hogy vérzés (vetélés), aztán a mosdóban láttam mindig, hogy csak folyás; illetve így a vége felé meg sokszor magzatvíz elfolyást vizionálok, de arról meg a doktornő megnyugtatott, hogy azt észrevenném, mert olyan mintha pisilnék vizelési inger nélkül és nem tudom visszatartani, illetve eltéveszthetetlen klóros-édeskés szaga van, mint a fehérítőnek.

Szóval, ha a folyás átlátszó vagy fehér és semmi egyéb panasz nem társul hozzá, akkor nyugodj meg, ez teljesen normális. 36+2 hkm

2016. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elvileg a legtöbbünknek erősebb a folyása, de ha nincs égés, viszketés, erősebb szag, akkor elvileg nincs gond, de én megemlítettem a dokimnak, vett mintát és az alapján kaptam gyógyszert, mert nekem akkor volt egy enyhe fertőzésem.

Szerintem beszélj vele erről :)

2016. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondoltam, hogy normalis a bővebb folyás, meg amúgy is szokott lenni, hát akkor még terhesség alatt. Azért megemlítettem a dokinak, kenetet vett, 2 féle fertőzésem is van, pedig nagyon odafigyelek mindenre. Ja, és nem volt más stínű, nem viszketett, semmi panaszom nem volt. Inkább nézesd meg, az a biztos.
2016. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ezen gondolkoztam, hogy akitől kenetet vettek azoknak mind fertőzésük volt... Ki tudja hányunknak van még az, csak nem tudunk róla...
2016. aug. 12. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokaig zoldes-sargas volt,de semmi bacit nem talaltak soha. A 3.trimeszter ota bo feher. Ebben se volt baci. Nemsokara szulok,minden lelet jo halisten.
2016. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!