Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Deréktáji szurkálás terhesség...

Dkmk kérdése:

Deréktáji szurkálás terhesség elején (5. -6. hét). Valaki tapasztalt hasonlót? Normális ez?

Figyelt kérdés
A napokban én is pozitívat teszteltem, egyelőre nincs sok tünetem, még csak az 5. hét végén járok. A derekam, az egyik oldalt, időnként nyilal, erősen, de csak 1-1 mp-ig. Olvasgattam erről, és eléggé elbizonytalanodtam. Van valaki, aki hasonló tüneteket tapasztalt terhesség korai szakaszában?
2016. aug. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. :) Nekem a derekam a gerincemnél szokott nyilallni néha, 12.hétben járok.
2016. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a gyors választ! Kicsit megnyugtattál. :) Gratulálok a babához! :)
2016. aug. 5. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem még mielött teszteltem volna, már elötte fájt a derekam, hátam, és azóta is minden nap. És pedig minden rendben 😊

21hkm

2016. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!