Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogadtassam el a parommal...

Csa05 kérdése:

Hogy fogadtassam el a parommal hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok a parommal masfel eve amikot ossze jottunk babat szeretett volna en annyira nem aztan meg szerettem annyira a paromat hogy bele mentem 3 honap mulva mar terhes is lettem aztan meg ilyedt es el kuldott abortuszra aztan azota el tellett nem kis ido es hat becsuszott. Elozoleg ugy mentem bele hogy barmi legyen es terhes leszek akarva vagy akaratlanul azt meg tartjuk termeszetesen bele is ment. Most jelen pillanatban ott tartunk hogy kiderult hogy terhes vagyok es olyan valaszokkal jott hogy mi van ha nem mi vagyunk egymasnak az igaziak?! Nem tudom hogy fogadtassam el vele hogy en meg egyszer nem megyek el abortuszra es igert valamit ahozz tartsa magat?

2016. aug. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen dolog erőltetéssel nem megy.
2016. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Megszülöd és felneveled egyedül. Ha nem akar gyereket és még abban sem biztos,hogy együtt maradtok, akkor érthető, hogy nem akar gyereket. Vigyázni kellett volna, hogy ne csússzon be. Ma már nem lehet gyerekkel megfogni egy férfit.
2016. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Atya úristen. Pont egymásnak valók vagytok. Egy élet, egy abortusz nem játék. Egy baba megszületése nem függhet attól, hogy most éppen milyen kedvetek van. HA akarod a gyereket, akkor tartsd meg, de készülj arra, hogy egyedülálló anyuka leszel. Ha nem vállalod így, akkor abortusz és ezentúl védekezzetek.
2016. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen kapcsolatrol olvasok itt, ez nagyon gaz. Mar akkor kiderult, hogy patkany, amikor a tervezett gyereketekkel elkuldott abortuszra. Miert maradtal vele? Nem gyanus, hogy egy bunko? Tipikus az a fajta, aki az abortusz utan mar egy hettel mondja, hogy 'naaa, csak egy kicsit berakom gumi nelkul'. Mert gondolom nem veletlenul jott ossze masfel ev alatt mar 2 gyerek. Hagyd ott ezt a ferget es ne legyel ennyire naiv. Gondold vegig, hogy tudod-e vallalni egyedul a gyerek felneveleset, mert ha nem, akkor sajnos nincs sok opcio.
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az aljanép tesz fel kérdéseket??? Számtalan ilyen és ehhez hasonló írástudatlantól látok kérdést kiírva. Mindről ordít a szellemi sivárság és ilyen emberek hoznak olyan döntéseket,amelyekhez sem értelmi,sem érzelmi kapacitásuk sincs???


Kérdező,neked nem az a legnagyobb bajod az életben,hogy hogyan fogadtasd el a pároddal,hogy terhes vagy!

Elmondom,ha nem tudnád,a párod leszrja ezt. És téged is! Neked ezen kellene agyalnod,nem azon,hogy hogyan fogadtasd el,sehogy!

2016. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!