Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés után barnázás. Ez...

Rákszűrés után barnázás. Ez normális?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok csütörtökön voltam a dokimnál és megcsinálta a rákszűrést. Mondta h előfordulhat pár csepp vér. Tegnap volt egy kis barnázás de nem sok viszon t még ma is van egy kicsi. Igaz már jóval halványabb. Gond lehet a babával vagy ez normális? Hétfőn kell mennem UH-ra. Remélem minden rendben lesz a kicsivel.

2016. aug. 13. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En 10 hetesen voltam dokinal, o is cdinalt rakszurest, nekem meg sem emlitette, hogy szamithatok barnazasra akar verzesre is, de aztan utana jartam neten es ismerosok kozott es megnyugodtam. Amikor megcsinalta egy picit gorcsoltem is, majd par csepo barna masnap meg ilyen sargas barna cseppek voltam a tisztasagin utana teljesen elmult. Bekaptam egy magnerorot ra. Azota nem voltam uh-n, de ugy erzem minden rendben, nem gorcsolok, nem verzek halIstennek. Jovoheten megyek a 12 hetes uhra, izgulok nagyon. Renelem mjnden rendben lesz! Most egy picit attol panikolok, hogy olyan erzesem van mintha nem is lennwk terhes, csak a faradtsag van rajtam folyamatosan, es egyre gyakrabban faj a fejem. Egy kixsit elkalandoztam... sztem ne idegeskedj foloslegesen ez miatt, ha nem gorcsolsz stb... bem lesz semmi gond!

Boldog babavarast!

11+4 hkm

2016. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hiszen ilyenkor nagyon sok vér van odalent, hajszálerek, amik nagyon könnyen elpattanhatnak. :) ha nehezet emelsz, attól is előfordulhat. :)
2016. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!