Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti kéz zsibbadás...

Terhesség alatti kéz zsibbadás, éjszaka és pár napja már napközben is? 18+3 hkm

Figyelt kérdés
Normális,ha igen mit tehetek ellene?

2016. aug. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos normális :( most még magnéziumot tudsz szedni, addig elviselhető lesz, majd 36. héttől lesz nagyon vacak. addig 3x2 magnerot nagyon jó és esténként masszírozza meg apa, az ujjaidtól a könyöködig felfelé :)

most szültem, azt ígérték az orvosok, hogy 2 héten belül elmúlik. eddig annyi történt, hogy nappal a bal kezem egész jó :/

2016. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinten zenész! Végig szenvedtem vele a terhességet! Egy hónapja szültem de meg mindig zsibbad, de most mar a lapockambol sugárzik egy szűrő fájdalom is hozza...
2016. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, a 30. hét környékétől, szülés után rögtön elmúlt, vizesedés miatt alakulhatott ki. Barátnőmnek viszont meg kellett műttetnie, mert nem múlt el és rá valószínűleg meg is erőltette, de szerintem ez ritka eset.

Kéztőalagút szindróma néven keress rá a google-ben.

2016. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!