Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre többször kelek arra...

MBS kérdése:

Egyre többször kelek arra éjszaka, hogy nagyon gyengén vagy egyáltalán nem érzem a karom, nem tudom mozgatni mintha nem is az én karom lenne. Mitől lehet ez? Okozhat valamilyen maradandó gondot? Vagy a szervezet még időben felkelt?

Figyelt kérdés
Miután visszamegy a vér bele nagy nehezen megjavul, de addig van, hogy mozgatni sem tudom az ujjaimat se és a másik kezemmel kell helyre hoznom. Egyre többször van ilyen és eddig nem nagyon volt.

#zsibbadás #elaludt kar
2014. ápr. 26. 00:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%
régebben nekem is volt ilyen,de elmúlt.SZERINTEM semmi probléma nem származhat belőle,de majd az utanam valaszolók megmondják
2014. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez később társult szívdobogás érzettel és légszomjjal, de enyhén, stresszhelyzetben jött ki. Pánikbetegségnek diagnosztizálták aztán letudták ennyivel. Lehet benne valami , mert azóta is csak akkor jön elő ha idegeskedek valamin.
2014. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is előfordult, olyan mintha tényleg csak lógna rajtad és tök furcsa ahogy a másik kezeddel mozgatod. Szerintem az lehet a gond, hogy elfekszed és annyira kiszorul belőle a vér...
2014. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Hát, szerintem is pánik betegség jele. De jobb lenne, ha orvosnak szólnál, ha nem múlik el.

Előzőnek: aki szintén ezt írta, az azért nem túl jó, ha neked letudták annyival az egészet, hogy pánik betegség, azt kezelni kellene. :(

2014. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen semmi bajod. Ráfekszel és elzsibbad. Emberek, ennyire ne legyetek buták!
2014. ápr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Elzsibbad. A szívdobogás meg azért van, mert visszatér a rendes vérkeringés, és be kell pótolnia, ami elmaradt.

Bár általában probléma nélkül elmúlik, de ezt sem garantálja senki. Ha gyakran jelentkezik, akkor próbálj meg változtatni az alvási pozíciódon.

2014. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
4es vagyok: nem tudom ki szavazott le és ugyan miért is, de danke.
2014. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Talán mert minden kérdésre az a válaszod, hogy lelki oka van. Az egyválaszos hozzászólók ne csodálkozzanak, ha le vannak húzva.
2014. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, nem kell összeveszni, hiszen mindenki csak segíteni próbál a maga módján.


Szerintem is csak elalszom, nem vagyok idegeskedős fajta. Csak arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e ebből komolyabb baj, hiszen tényleg egy halott húsdarab egy ideig :D

Vagy még időben ébreszt a szervezet és nem valószínű, hogy bármi komoly gondot okozhatna?

2014. ápr. 26. 12:28
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Eddig nekem nem volt gondom belőle. De volt egy eset, amikor valaki annyira fáradt volt, hogy törökülésben elaludt, azután mindkét lábát amputálni kellett.


Ha egy végtagban gyengül a vérkeringés, az sosem jó. Ha gyakran fordul elő, akkor valamit próbálj meg tenni ellene.

2014. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!