Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósok használhatnak...

Várandósok használhatnak belsőleges fertőtlenítésre grapefruit cseppet?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok(8.hét), azóta gombás szájfertőzéssel küzdök. Voltam fogorvosnál, aki mondta, hogy terhesség során ez előfordul, de nem akar szteroidos gyógyszerekkel tömni, ezért várjunk vele és a 12. Hét után újra megnéz. Ha akkot is fennáll a probléma akkor szükséges a szteroidos krém használata kis mennyiségben. Viszont olvastam, hogy a grapefruit cseppett gombás fertőzésre lehet alkalmazni, mint természetes gyógymód. Van, ahol nem tiltják a terheseknek, van ahol nem ajánlják. Használt valaki ilyet a várandósság során?

2016. aug. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Alkohol tartalma miatt nem lehet, úgy tudom.

Én egy makacs náthánál használtam 31 hetesen.

2016. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem nyugodtan használd mert több dolog van amit terhesen megkap az a gyerek... Nekem 7hetesen enyhe felfázás és olyan natha volt h ágyból nem tudtam kikelni. Ott ittam mindent h jobban legyek végül feladtam és vettem rendes orrcseppet és doki általi gyógyszer tett rendbe. Ilyenkor inkabb mihamarabb kezeldtesd ki a bajt, m 12ik hétig a betegség többet árt neki mint egy adag gyógyszer! Azota rendben vagyunk, mar betöltöttuk a 23. Hetet is😊

Üdv

2016. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak öblögetni szabad vele, de szedni nem szabad. A Glycosept egyébként hatásos és engedélyezett terhesség alatt, meg a sós víz is jó.
2016. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Csak oblogetesre hasznaltam mar 1x, de akkor igy csinalom tovabb a terapiat es gyorsan meggyogyulok. :)
2016. aug. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!