Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Grapefruit mag cseppet szedhet...

Grapefruit mag cseppet szedhetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém betegtájékoztatóján az állt, hogy nem.
2013. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért szednéd?

én grapefruitot eszek állandóan :)

2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor a fiamat vártam azt szedtem megfázásra is és gombás fertőzésre. A doki engedte, fiam makk egészséges.

Viszont nem az alkoholosat vettem, hanem a glicerines oldatot.

2013. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.-es válaszoló, sajnos lassan 4 hónapja torokgyulladásom van ami néha fellángol, ilyenkor próbálkozok természetes módszerekkel, de még csak visszább húzódott, meg nem gyógyultam belőle. Most ismét rosszabb, és a grapefriut mag csepp vírus-és baktériumölő. Azért a grapefruit gyümölcs közel sem olyan, nagyon magas a c vitamin tartalma de nem rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal mint a magjának a kivonata.
2013. márc. 16. 21:15
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló, hány napig szedted egyhuzamban?
2013. márc. 16. 21:16
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, köszönöm neked is a választ.
2013. márc. 16. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad! De C-vitamint nyugodtan szedhetsz nagy dózisban is + méz + fokhagyma, ezek nagyon jótékony hatásúak! Jobbulást!
2013. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egész a terhesség elejétől szedem. Az influenzát is megúsztam. Ad-hoc jelleggel, amikor eszmebe jut.



[link]


AZ "INFÓK" rovatnál ott van, h terhesség alatt növelheti az étvágyat. Gondolom akkor szedhető. Én orvostól veszem, nem sima ökonettes üzletközőtől :) Valsz tudja mit lehet és mit nem. :)

2013. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én CitroFort cseppet szedtem, erre nincs ráírva, hogy nem szedhető terhesség alatt.

Amikor szükség volt rá 1-2 hétig szedtem kúraszerűen.

Egyébként ha félsz tőle, szerintem torokgyulladásra az is jó ha csak öblögetsz vele és utána kiköpöd.

2013. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. márc. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!