Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja alig mozog a babám....

Pár napja alig mozog a babám. Többször is érzem minden nap, de már nem olyan intenzíven. Itt-ott kinyomja magát és ennyi. Ez normális? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,normális,márnem nagyon fér odabent,inkább csak fészkelődik:)

3 gyerekes

2010. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi se igen ficánkolnánk, ha akkora helyre lennénk beszorítva :)) Eleve helye sincs, hogy nagyokat tudjon mozogni. ilyenkor már csak ki-kinyomja itt-ott magát, másra nincs is helye :))
2010. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is hasonló. Bár azért ő még néha beindul egy kicsit és akkor kellemetlen már nekem, mert eléggé erős lett :). 36 hetes kismama
2010. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a hidegfront is oka. Az én első abóm extrém mocorgós volt, még szülés közben is rúgott keményen két fájás között... Csak akkor maradt nyugton, ha hidegfront volt. Akkor képes volt egész nap aludni.

Mostani pocaklakóm nem ilyen extrém, mint a nővérkéje volt, viszont hidegfrontra és esőre ő is úgy reagál, hogy alig moccan. Mi több, nővérkéje már húsz hónapos, örökmozgó és sose fáradt, sose akar aludni, de az ilyen esős napokon, mint a mai, rengeteget alszik.

Persze az is lehet, hogy a te babád egyszerűen azért nem mocorog úgy, mert nincs kedve a szűk helyen.

2010. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.megnyugtattatok.
2010. ápr. 19. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális, csak nekünk furcsa, mire megszokja az ember az egyik fajtát, másnap már máshogy lehet érezni őket, a terhesség alatt többféleképp érezzük, ahogy nőnek.
2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen normális, de én is sokat aggódtam.

Ha lefekszel húzd feljebb a lábaid, egyél csokit és várd hogy felébredjen!

Nálam az abszolút-ébresztő a dianás-cukor volt :)

2010. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat.ma már kicsit többször mozog és éreztem csuklani is.:)))
2010. ápr. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!