Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is szőrös a hasatok?

Nektek is szőrös a hasatok?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, 1-2 hónapja tűnt fel, hogy sokkal jobban szőrösödik a hasam. Lent a köldök alatt mindig volt 1-2 fekete szál, most is van, de az egész hasamon az eddigi pihék helyett rendes hosszú szőrszálak vannak. Nem fekete, de hosszú. Nektek is volt? Eltűnt szülés után?
2016. aug. 17. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem durván szőrös volt. Nem csak egy csíkban, nem pihésen, hanem mint egy férfinek. Amikor megszültem még borzasztóbb volt, mert ahogy összement a hasam még szőrösebbnek tűnt. Elmúlt szülés után, de azért nem teljesen, az alhasamon a köldök alatt maradt pár vastagabb szőrszál ami addig nem volt.
2016. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, inkább a köldök vonalában. De határozottan erősebb volt, mint előtte. Kozmetikusom mondta,h a legtöbb kismamának így van. Szülés után elmúlt.
2016. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, akkor megnyugodtam. nem mintha a striák miatt nagyon mutogatni akarnám, de azért na :)
2016. aug. 17. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. az volt. most 5 hónapos a gyerek, még megvan a szőr (gyantázom). A linea negrámból viszont már csak kb. 10 cm van:)
2016. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Nem azonnal múlt el szülés után de előbb utóbb csak az tűnt fel, hogy megoldódott.
2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!