Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még visszafordulhat a...

Ugye még visszafordulhat a babám? 2 napja fordult farosba 33 hkm

Figyelt kérdés

Már a 19. heti UH is koponyafekvésű volt. Aztán 22 hetesen is. Múlt héten a 32 hetesen is. De 2 napja szerintem megfordult. Tegnap annyira lent éreztem rúgdosni, mint még soha, egészen a szeméremdomb felett. És nagyon kellemetlen ahogy mocorog ott lent.

Ugye még visszafordulhat? Lesz elég helye a megforduláshoz ha így marad még hetekig?


2016. aug. 18. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasz számodra én is 33 hetes vagyok és az éjszakát az én kicsikém azzal töltötte, h bukfencezett hol fejvégűbe hol farosba...és ezt többször is. Most megint beállt koponyafekvésbe. Igazi játszótér vol odabenn az éjjel.

Szerintem a tiéd is még bőven foroghat :)

2016. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32-33 hetesen nekem nagyon sokat forgolódott a babám, pár naponta. Aztán 34 hetesen már fejvégű maradt.
2016. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek még a császár előtti percben is megnézték uh-n, hogy nem fordult-e be és akkor hagyják az egészet. Szóval az utolsó percig van esély.
2016. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35. hétig úgy forog ahogy akar. Utána csökken le a hely, de utána is bármikor megfordulhat, akár vajúdás közben is.


Nekem a 3. babám a 39 hét közepén fordult meg farosból először harántba, aztán fejvégűbe. (Kb. 3 nap alatt, rengeteg jósló közepette). Mindig azt hittem, indul a szülés, de még másfél hétig utána trónolt. :)

2016. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37+2 hetesen bekerültem a kórházba, 2 naponta uh-ztak. Faros volt végig, császárt terveztek. 38+3on csak befordult, azt hittem kibújik a köldökömön. :D Kicsit kellemetlen volt, de nem fájt. 2 nappal később, 11 óra vajúdás után tényleg kibújt.
2016. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!