Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felek hogy trombozist...

Nagyon felek hogy trombozist vagy emboliat fogok kalni szules utan sokat olvasok rola es hallottam par ilyen esetet. Mit tetehek ellene?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Megbeszéled az orvossal, hogy félsz és milyen gyógyszert ajánl. De ez fóbia ám.
2016. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak meg bántani de azt tudod tenni hogy NEM OLVASOL!!!!! Azért nem árt beszélni a dokival a félelmeidről.. De hidd el vigyáznak rád... Meg ha trombózis gyanús lennél akkor nem kockázatnak. Meg kapsz szurit. 19+6 hkm
2016. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Panikbeteg vagyok amugy es egesz nap ez jar a fejembe.... Lehet kerni injekciot?
2016. aug. 19. 08:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat hogy szules kozben haltak mar meg trombozisba es emboliaba ((((
2016. aug. 19. 08:34
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudunk segiteni. Neked kell ezt fejben rendbe tenni, ha nem megy, kerj szakerto segitseget (pszichiatertol).


Injekciot sem fogsz kapni csak azert mert te (alaptalanul) felsz, ugyanis ha verhigitot kapsz, es szules kozben verzes lep fel, elverzel mert nem alvad meg a vered. Ezt akarod?

2016. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom terhes vagy e már,vagy még csak tervben van.De ha még csak tervezett,akkor először kezeltesd a pánik betegségedet,mert így végig fogod stresszelni a terhességet.Nem tudom milyen injekcióra gondolsz,nyugtatóra?Ha már úton a baba,akkor meg beszélj egy nőgyógyásszal a félelmeidről.Lehet ebben az esetben jobb egy fogadott orvos,aki tisztában van a kórelőzményeddel.
2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha Leiden-mutációs vagy, azt kezelni kell. De ha nincs alapja a félelmednek, nem kell a napi szuri, csak rosszat tenne.
2016. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs valamilyen trombózishajlamod (leiden, protombin, mthfr...), akkor a szülés nem jelent rád nagyobb veszélyt vérrögképződés terén, mint egy hosszabb autó- vagy repülőút.

Csáazar esetén más a helyzet, ezért is protokoll a kis molekulasúlyú heparin (clexane, fraxiparine) injekció császár után 6 hétig napi egyszer.

2016. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Császár után adni fognak szurit otthonra (vagyis receptet hozzá), és nem lesz trombózisod. Leidenre meg szűrni fognak terhesség alatt (legalábbis a mi kórházunkban szűrtek), szóval nyugi.
2016. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Trombozis utan szultem. Nem kaptam semmit. Mert ha kapok ver higitot es baj van akkor elverzek. Ezt max figyelik h rendben van e minden. De csak azert mert felsz nem fognak adni injekciot. Nem kockaztatnak csak ezert. De te eloszor a fejedben tegyel rendet. Ajanlom az agykontrollt. Nekem nagyon sokat segitett. Egyik szules kozben lettem panik beteg. Rajtam maradt. Sajnos. De 1 ev alatt kigyogyitottam sajat magam. Agykontroll nagyon hasznos!
2016. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!