Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszter második...

Utolsó trimeszter második felében lévő kismamik! Ti hogy álltok az előkészületekkel? Össze van pakolva a kórházi csomag? Első vagy többedik baba lesz? Hogy viselitek a frontokat, időváltozást? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
Én a 34. héten vagyok, második babával. Október 6-ra vagyok kiírva. Gyakorlatilag mindennel készen vagyok. Batyu összekészítve, de remélem még 3 hétig legalább nem lesz rá szükség. Van már egy 6 éves kisfiam. Szerencsére hagy pihenni délutánonként, mert egyre többször kell lepihennek. Nem aludni, csak vízszintesbe helyezkedni, lábaim feltenni. Frontoknál sokat keményedek és lustább a baba.
2016. aug. 21. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, második baba, 5 éves a nagy fiam. Kórházi csomagot múlt héten pakoltam össze, mindent kimostam, de még nem vasalt. Derekam néha fáj, és fáradékonyabb vagyok.
2016. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Október 11-re vagyok kiírva, a kórházi csomagot az előbb pakoltam össze. :)


Mindent megvettünk már, de még semmi nincs a helyén, de nem aggódom, a férjem megold mindent, ha esetleg hamarabb jönne a baba (azért a babaruhákat, holmikat holnap kimosom, kivasalom).


Harmadik baba, az első kettő hamarabb jött a kiírtnál (8 illetve 12 nappal), remélem, a harmadik is hasonlóan cselekszik, mert a túlhordástól tartok nagyon.


Szerencsére engem is hagynak pihenni, most a fronttól fáj a fejem, és a parlagfű-allergiám is nagyon megvisel.


Kitartást mindenkinek!

2016. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

38 het


Es nincs ... Felesleges a tesok is 41-42 hetre szulettek meg szal raerek meg

( a valosagban meg 39-40 het mert a ciklusom 42-43 napos )

Amugy meg mivel nalam minden a helyen van kb 5 perc alatt bedobalom a taskaba ami kell

Soha nem zavart a front sem terhessegi tunet

Es meg dolgozom ...

2016. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Ja annyi meg h szules masnapjan haza megyek majd


Babszoba nincs mert az elso evben a szobankban fog aludni illetve melettem

Egy evesen kerul majd at a legkisebbhez

Igy ket gyerek lesz egy szobaban :-D

Most a harom egyben van mert igy szeretik ha kulon fektetem is le oket tuti h reggelre egyutt vannak egy szobaban :-)

2016. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mára voltam kiírva, de semmi még, türelmetlen vagyok :/

Fáradékony vagyok, de aludni nem nagyon megy, frontok megviselnek, a vérnyomásom elég alacsony.

2. baba, az elsőt 38+1 hétre megszültem (októberben lesz 7 éves.)

Össze van pakolva minden, már csak rá várunk.

2016. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Okt 10-re vagyok kiirva. Második baba. Nagy 4éves lesz október elején,remélem aznap születik a tesó is :D Kórházi pakk félig meddig összetéve a kiságyba,ruhák kimosva,most a babakocsi takaritás van még hátra és ennyi. Fronttal nincs gond,babával se. Gyomorégés,hányinger és épp most beteg vagyok,köhögök eléggé. Fáj a hátam,nyakam,fenekem is.
2016. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

39.hét, este alszom mint akit agyoncsaptak,legjobbakat hidegfront idején alszom.

mióta lent van a baba,9 hónap után újra tudok jóízűen enni,végre nincs gyomorsavam se...én élvezem:D

2016. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első baba, 34 hetes vagyok, okt 1re kiírva, bár uh szerint kisebb, úgyh elképzelhető, h a menzesz szerinti okt 10 lesz a jó időpont. A csomagom még sehogysem áll és a babaszoba sem 100% még. Mosás-vasalás 36. hét környékén lesz.
2016. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!