Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok,...

Lulukaa4 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok, korai még a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Júli 17-én jött meg utoljára.nekem nagyon rendszertelenül is jött meg szinte egész életembe. De most pár napja szúró érzést éreztem a hasamban, és mintha megakarna jönni. Tegnap este csináltam egy tesztet, halvány pozitiv lett. Reggel újra csináltam ugyan úgy halvanyabb pozitív lett. Most estére barna folyásom van.
2016. aug. 23. 20:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És ugy az az erzes maradt mintha megakarna jönni
2016. aug. 23. 20:48
 2/11 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív teszt és a menstruáció kimaradása terhességet jelez. A hetedik hét körül érdemes nőgyógyászhoz menni, ekkor általában van szívhang is. A heteket ugyebár az utolsó menstruáció első napjától számolják. Tehát így ki tudod te magad is kalkulálni, hogy mikor érdemes menni.
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, akkor körülbelül hat hetes lehetek. Csak ez a barnázás aggaszt.
2016. aug. 23. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyha 6 hetes vagy akkor amúgyis mehetnél, de barnázás esetén viszont KELL is, nagyon gyorsan.
2016. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Pozitív tesztelés után pár napra volt egy kis barnázásom, tényleg nagyon pici volt, de én megijedtem és beszéltem az orvossal aki azt mondta, hogy amíg nem vérzek, addig nincs baj. Akkor voltam 5 hetes terhes. Én 8 hetes elmúltam mire el tudtam menni az orvoshoz, mert akkor jöttem vissza Magyarországra. Mindent rendben talált a doki, már a szívhangját is hallottam a babámnak, nem bántam meg, hogy sokára mentem el az első vizsgálatra. Most már 14 hetes boldog kismama vagyok. Remélem Veled is minden rendben lesz.:)
2016. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) ma megyek orvoshoz
2016. aug. 24. 06:36
 7/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi volt az orvosnál? Uhye minden rendben?
2016. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy elmentem tegnap az ambulanciára a korházba szakrendelésre mert szeptember 15-re kaptam időpontot, es ugy dontottem , hogy elmegyek. De mire sorakerultem volna sokat vártam is, a Doktornak elkellett mennie, mondtam mi a problémám de már nem vizsgált meg mondta mennyek fel az osztályra felvesznek befektetnek és kivizsgálnak, de én ezt a munkám miatt nem tehettem meg.Este több magán Orvost is felhivtam. Volt egy aki megfelelt mert csak neki van hüvelyi ultrahangja, az én magán orvosom pedig szabadságon van.ő megnyugtatott, hogy a barnás folyás nem probléma addig ameddig nem vér. És majd csaak jövő kedden tud fogadni, de nagyon aggodom tenyleg, hogy ez most tényleg nem baj-e.. Tapasztalatlan is vagyok e téren mert első terhesség, ha egyáltalán az. Makd caak akkor hiszem el biztosra ha orvos mondja. Aggodok az enyhe görcsök miatt is. Próbálok vigyázni nagyon. Tegnap még csináltam egy clear blue tesztet ami pozitív lett. Nagyon fel is vagyok puffadva. Bízom benne, hogy minden rendben lesz.
2016. aug. 25. 14:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért csak buszon ülök. Ez a barnázás nem vészes nen sok nem sötét de van..
2016. aug. 25. 14:38
 10/11 anonim válasza:
Én még a mai napig görcsölök. Tesztelés után két hétig olyan erős görcseim voltak, hogy volt amikor hánytam a fájdalomtól. Tudom, hogy furán hangzik de tényleg így történt. Mint már megírtam nekem csak nagyon pici barnázásom volt, de így is nagyon féltem, nálunk is az első baba. Itt kint Angliában nem vizsgálnak az első 12 hétig és utána is csak ultrahang van. Ezért otthon fogadtam orvost, de az csak majdnem 4 hèt után volt. Nekem ez a 4 hét tényleg nagyon rossz volt, mert féltem, hogy baj van, csak senki nem akarja felfogni. Végül az orvosoknak lett igazuk. Most már elmúltam 14 hetes terhes és minden rendben van. Szorítok, hogy minden rendben legyen nálad is. Szerintem a görcsökre szedhetsz magnéziumot. És próbálj meg nem túl sokat idegeskedni. Tudom, hogy nehéz de sajnos most csak ennyit tudsz tenni.
2016. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!