Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól ajánlott inni a...

Mikortól ajánlott inni a málnalevél teát és mennyit egy nap? Van akinek bevált? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 2 bogrét mondott a szülésznő, kb. innentől már ihatod. Nekem nem használt semmit sajnos... Senki nem tudhatja, hogy attól nyílt-e könnyen, de valószínű, hogy aki könnyen nyílt, tea nélkül is úgy lett volna.
2016. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
36. héttől víz helyett is málnalevelet ittam,és szedtem az orvos által összeírt homeopátiás "protokollt". Gyors, beavatkozás-mentes álomszülésem volt , ráadásul első gyerek, 39 évesen.
2016. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
36+2-nél kezdtem inni. A lányom 37+0-n született magzatvíz elfolyástól számítva 4 óra (első fájástól kb. 2,5) alatt. Első gyerekként.
2016. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!