Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már így valaki? Mit...

Járt már így valaki? Mit ajánlott a doki?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok és úgy néz ki, felfáztam. Jobban mondva nem tudom, mi lehet, mert am ezzel egy éve kínlódok, folyton visszajön, szerencsére márciusban volt utoljára, de akkor a doki azt mondta, nem is felfázás, hanem hüvelygyulladás. akkor antibiotikum kiírtotta, de most visszajött. nem tudom, hogy most szedhetek-e majd antibiotikumot? valaki járt már így esetleg?
2016. aug. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt kizárólag az orvosod diagnosztizálja. Nagyjábóli leírásból nem lehet, antibiotikumot pedig saját szakállra ne kezdj el szedni.

Ha megvizsgált az orvs, ő fog olyan gyógyszert felírni, amit jelenleg is szedhetsz. Ne kezeld magad, mert a magzatnak is árthat.

2016. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy is, eszembe se jutna, 5 órára van időpontom a dokihoz, csak érdekelt, h volt-e más is így? Kicsit aggódom miatta és gondoltam, addig is hátha mond valaki valami okosat :) vagy csak h tudjam mire számítsak?
2016. aug. 15. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem sokan éreznek ilyet, nyugodtan beszedhetsz antibiotikumot,yat amit felír, kérdezd meg, hogy tudod megelőzni, ilyenkor fogékonyabb lehetszt terhesen.
2016. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfelelo hygenia a wc papiral es sokszor segit ha nem borotvalkozol csupaszra lenn csak rovidre vagod szor ved a fertozesektol

Ezen kivul a parod is kenetet kell venni mert sokszor o fertoz vissza teged ezzel a bacival.

2016. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!