Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetet töltöttem, ezek...

36 hetet töltöttem, ezek normális dolgok?

Figyelt kérdés

nem vagyok éhes, ha eszek, hányingerem lesz és szédülök (az elején 1x sem volt semmi bajom, se hányinger, se semmi). ha nem nagyon eszek, nincs baj, de tegnap pl. 11kor ettem egy lidl-s virslis bagettet, este 8kor meg fél melegszendvicset. Éjjel 1 marék háztartási kekszet a savam miatt.

Továbbá ha eszek, az hamar végig is megy rajtam. Estefelé mensi szerű görcseim vannak, általában 8-9 közt és 11-éjfél felé. Nem sokáig, de azért érzem, hogy van. Császárom lesz a 38. héten, nem kéne előbb beindulnia, ezek nem arra utaló jelek, ugye? Dátum szerint egy héttel idősebb vagyok, méretek szerint voltam most 36 (kedden).


2016. aug. 25. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam én is..pár ilyen görcs hét elején,pénteken 2 órán át este 5-8-12 perces fájások,de elmúlt.Vasárnap aztán este jött egy erősbfájás hirtelen és elfolyt a magzatvíz! Engem is császároztak volna 38.héten,de 36.hétre meglett így. 2700gr volt a lányom.Első babád lesz?
2016. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen első!
2016. aug. 25. 17:11
 3/3 anonim válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok en is. Holnap kezdjuk a 36. hetet, masodik csaszar lesz. Kedves valaszolo,igy is csaszarral szuletett a lanyod? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2016. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!