Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a legnehezebb?

Mikor a legnehezebb?

Figyelt kérdés

A 2-3trimesztert vegig vinni, nyaron, telen? Mikor jobb szulni, regeneralodni?

Csak erdeklődöm.

Egy szomszedom mondta h imadkozzak h ne nyaron szulessen mert az nehez. Vagy ne akkor legyek terhes.

Nekem mindegy. En orulok, amikor jon!


2016. aug. 25. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem október végi a babám, de még így is nagyon rossz volt a tavalyi nyár (bár az melegebb volt jóval, mint az idei). Vizesedett mindenem, légszomj, stb. Ilyen szempontból kellemetlenebb a nyár.

De lehet a télről is tudnak kellemetlenséget mondani azok, akik meg akkor szültek. Kár ezen előre gondolkodni, főleg, hogy úgysem tudod eltervezni, mikor esel teherbe.

2016. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha lehetne sem terveznem el.

Sogornom februarban es januarban szult.

Azt mondta az tokeletes volt, mert a terhrsseg elejen volt meleg, ami nem veszes es mire jo ido lett ossze szedte magat.:)

2016. aug. 25. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Télen sokkal jobb szerintem, most Augusztusban szültem, és iszonyatosan rossz volt a kánikulában.
2016. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első decemberi,második márciusi,a harmadik áprilisi lesz.

Épp a minap mondtam h Örülök h egyikkel sem kellett nyáron a 40fokban nagy pocakkal lennem.És mire jön a következő nyár a babák is "nagyok" már,jobb a hőháztartásuk,jobban viselik a kánikulát.

A szülés utáni betétről nem is beszélve,hogy nyáron szerintem kellemetlenebb mint télen\tavasszal.

2016. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ősszel meg nyáron szültem. Semmi bajom nem volt a melegtől. Viszont ősz végén egyetlen félcipő ment a lábamra. Örülök, hogy nem kellett vennem csizmát, meg olyan télikabátot, amibe belefértem volna arra a pár napra-hétre. Tehát én pont fordítva gondolom: csak télen ne legyen nagyterhes az ember. ;)
2016. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kisfia nyáron született 2015-ben. Azt mondta tegyem össze a két kezemet hogy nem a 40 fokban vagyok nagy pocakos meg nem a dög melegben szülök. 20+5 hkm
2016. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
NagyoN koszonom a valaszokat. Majd kiderul h lesz Nálam!:)
2016. aug. 25. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én márciusban szültem . Nagyon jo idő volt már. Annyi volt nem ko hogy nem is láttak pocakosan mert a kabát eltakarta. És sokan azt kérdezték honnan van a gyerek!? Mondjuk megválaszoltam, hogy a babakocsival adták! 😊

Most januárban fogok. Félek hogy nagyon hideg lesz. És valami kabátot kell szereznem a végére tuti. De nyárram már majdnem féléves lesz. És a hozzátáplálás egyszerübb lesz.

2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányom júniusban született, nem voltam vizes, mondjuk keveset is híztam.

most 35 hetes terhes vagyok,szintén semmi víz nincs rajtam....

2016. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!